16 osób ma szanse na praktyki w APS

0 0
16 osób ma szanse na praktyki w APS

Kilkunastu studentów ma szanse na naukę zawodu w białostockiej spółce Automatyka Pomiary Sterowanie. Dla firmy to sposób na pozyskiwanie odpowiednich pracowników.

Wśród studentów politechnik od lat ogromnym zainteresowaniem cieszą się letnie praktyki w firmach, które na co dzień współpracują z uczelnią.
I odwrotnie - spółkom, takim jak np. notowana na NewConnect, Automatyka Pomiary Sterowanie z Białegostoku szczególnie zależy na fachowej kadrze inżynierskiej. Kandydatów firma szuka m.in. wśród praktykantów i stażystów.

W tym roku szanse na wakacyjne praktyki w APS ma 16 osób, które - podzielone na ośmioosobowe grupy - będą uczyły się zawodu w lipcu i sierpniu. Spółka zaprasza studentów politechnik, z wydziałów: elektrycznego i mechanicznego. Nabór już ruszył.

- Zainteresowanie jest duże, a studenci najczęściej zgłaszają się osobiście lub sami wysyłają CV, nie korzystając z pośrednictwa uczelni. Co ciekawe, coraz częściej studenci interesują się nie tylko praktykami wakacyjnymi, wynikający mi z obowiązku, ale także odbyciem stażu, po to, by nauczyć się praktycznej strony zawodu przy realizacji konkretnych prac pod okiem specjalistów z APS - mówi Anna Busłowska, asystent zarządu ds. personalnych APS.

Praktykanci będą pracować w różnych działach firmy: w biurze projektowym, na oddziale programistów i hali montażowej, ale też będą mogli sprawdzić swoje umiejętności, uczestnicząc w pracach montażowych w obiektach, a konkretnie w Elektrociepłowni Białystok.

Największe szanse mają osoby, które świetnie znają język obcy, umieją obsługiwać komputer, a poza tym są otwarte, komunikatywne, rzetelne, uczciwe i konsekwentne w działaniu.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.