Większe przychody i zatrudnienie w Hicron

Hicron, polski integrator systemów IT, osiągnął w ubiegłym roku dochody ze sprzedaży przekraczające 60 mln zł. Spółka zwiększyła zatrudnienie o 20 proc.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Większe przychody i zatrudnienie w Hicron

PODZIEL SIĘ


Autor: WNP.pl (WGK)

9 cze 2015 10:12


Firma przekroczyła w ubiegłym roku plany sprzedażowe i przy dochodach rzędu 61,3 mln złotych zrealizowała zamierzenia w 108 proc.

- Założone kwoty były bardzo ambitne. Zachęceni sukcesem z roku 2013, kiedy osiągnęliśmy sprzedaż na poziomie 150 procent zaplanowanej wcześniej wartości, poprzeczkę na 2014 ustawiliśmy wysoko. Ogromnie cieszy nas fakt, że udało się zrealizować ten cel po raz kolejny - informuje Robert Stiller, sales director w Hicron.

Rośnie zatrudnienie w firmie

Wraz ze wzrostem firmy rozwijają się struktury wewnętrzne. W 2013 roku w firmie zatrudnionych było 179 osób, rok później już 223. Do końca bieżącego roku zespół zwiększy się do niemalże 300 osób, z czego większość stanowić będą konsultanci wdrożeniowi i serwisowi.

- Specjalistów rekrutujemy niemal w trybie ciągłym. Stale potrzebujemy ludzi do nowych projektów, ale nie rozpatrujemy ich rekrutacji jako pracy "na chwilę", wyłącznie do danego zadania. Strategia firmy została starannie zaplanowana na najbliższe lata, decyzję o konieczności utworzenia każdego nowego etatu podejmujemy więc świadomie, widząc w nim przyszłość i ścieżkę rozwoju dla danego pracownika - mówi Ireneusz Czapski, managing partner z Hicron.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.