Promostal potrzebuje ludzi. Od zaraz

0 0
Promostal potrzebuje ludzi. Od zaraz

Obecnie spółka Promostal realizuje ponad dwadzieścia kontraktów w kraju i za granicą, wykorzystując swoje wszystkie zasoby ludzkie. By nadążyć z produkcją firma od zaraz zatrudni pracowników.

- Potrzebujemy ludzi na montaże w kraju i za granicą oraz do produkcji na miejscu - mówi Grzegorz Polak, prokurent spółki. - Obecnie na montażach mamy 47 osób, z czego 29 w kraju i 18 za granicą. Jesteśmy gotowi zatrudnić ok. 15 osób od zaraz. Poszukujemy przede wszystkim ślusarzy ze znajomością rysunku technicznego oraz spawaczy - dodaje i podkreśla, że znajomość języka angielskiego na pewno będzie dodatkowym atutem.

Specjalistyczna firma stalowo-budowlana realizuje obecnie 23 kontrakty, z czego dziewięć dla nowych klientów, pozyskanych w tym roku. Najważniejsze inwestycje za granicą realizowane są dla skandynawskich kontrahentów z Danii, Szwecji, Norwegii.

Do największych inwestycji Promostalu należy hala produkcyjna huty magnezu w Porsgrunn w Norwegii, a do najbardziej spektakularnych - prefabrykacja i montaż wiaduktu kolejowego w centrum Sundyberg w Szwecji. Obecnie firma zatrudnia 160 osób. Jej przychody wyniosły w 2013 r. 39 mln zł, a na koniec czerwca br. - 40 mln zł.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.