Kopalnia Piast-Ziemowit: Siedziba dyrekcji będzie w Lędzinach?

• Od 1 lipca w Polskiej Grupie Górniczej funkcjonować będą kopalnie zespolone, w tym kopalnia Piast-Ziemowit.
• Funkcję dyrektora kopalni obejmie Krzysztof Setlak.
• - Otoczenie zakładu predestynuje do tego, by dyrekcję nowej kopalni zespolonej ulokować właśnie tam - podkreślają w Ziemowicie.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Kopalnia Piast-Ziemowit: Siedziba dyrekcji będzie w Lędzinach?

PODZIEL SIĘ


Autor: WNP.PL/AT

wnp.pl

27 cze 2016 13:43


Od 1 lipca 2016 r. funkcję dyrektora kopalni zespolonej Piast-Ziemowit obejmie Krzysztof Setlak.

- Z całą pewnością wizerunkowo kopalnia Ziemowit lepiej nadaje się do tego, by właśnie tu ulokowano dyrekcję nowej kopalni zespolonej - mówi Władysław Hałatek, przewodniczący Związku Zawodowego Kadra w kopalni Ziemowit.

- Na zdjęciach, które wykonałem widać, jak pięknie prezentują się ogrody przy kopalni Ziemowit. Niektórzy nawet nie mogą się nadziwić, że tak pięknie może być na terenie kopalni. Pracownicy często przynoszą sadzonki róż i innych kwiatów. Jestem ciekaw, mając na względzie otoczenie kopalni Ziemowit, czy prezes Polskiej Grupy Górniczej Tomasz Rogala zastanawia się jeszcze nad tym, gdzie ulokować dyrekcję kopalni zespolonej Piast-Ziemowit. Przy Ziemowicie jest zielono, jest kolorowo dzięki licznym kwiatom. Poza tym kopalnia Ziemowit jest lepiej skomunikowana z Katowicami. Zrobiłem te zdjęcia, bo czułem się w obowiązku pokazać otoczenie naszej kopalni - podsumowuje Władysław Hałatek.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.