wnp.pl

Kompania Węglowa: Nie ma planów likwidacji kopalń

0 0
Kompania Węglowa: Nie ma planów likwidacji kopalń
Zarząd Kompanii Węglowej zaznacza, że nie jest rozpatrywany żaden wariant zakładający likwidację czterech kopalń (fot. PTWP/Andrzej Wawok)

Zarząd Kompanii Węglowej zaznacza, że nie jest rozpatrywany żaden wariant zakładający likwidację czterech kopalń. Polska Grupa Górnicza powstanie w oparciu o 11 kopalń i 4 zakłady wchodzące obecnie w skład KW.

Kompania Węglowa wystosowała w środę, 3 lutego, oświadczenie, w związku z pojawiającymi się informacjami na temat ultimatum rząd (czytaj: Ultimatum rządu dla górniczych związków: Cięcie płac albo zamknięcie kopalń).

„W związku z pojawiającymi się informacjami prasowymi o tym, iż „rząd dał związkom w Kompanii Węglowej alternatywę: albo cięcie płac, albo zamknięcie kopalń”, zarząd Kompanii Węglowej oświadcza, że zadeklarował - w porozumieniu z Ministerstwem Energii - przeniesienie do Polskiej Grupy Górniczej wszystkich 11 kopalń wchodzących w skład Kompanii Węglowej. Obecnie nie jest rozpatrywany żaden wariant zakładający likwidację 4 kopalń. Polska Grupa Górnicza powstanie w oparciu o 11 kopalń i 4 zakłady wchodzące obecnie w skład KW”.

Więcej tutaj.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.