Kolejna inwestycja w SSE Euro-Park Mielec otworzy miejsca pracy

Agencja Rozwoju Przemysłu wydała zezwolenie dla Medi - Sept Sp. z o.o. na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Podstrefy Lublin Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec. Przedsiębiorstwo zainwestuje ponad 10 mln zł i deklaruje zatrudnienie 10 pracowników.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Kolejna inwestycja w SSE Euro-Park Mielec otworzy miejsca pracy

PODZIEL SIĘ


Autor: WNP.pl (DM)

wnp.pl

13 sie 2013 12:01


Medi - Sept. rozpoczęła działalność gospodarczą w 1995 r. Jest jednym z największych w Polsce dystrybutorów profesjonalnych środków i systemów utrzymania higieny. Firma na terenie SSE Euro-Park Mielec planuje rozszerzyć zakres swojej działalności m.in. wybuduje zakład produkcyjny, zakupi maszyny i urządzenia niezbędne do uruchomienie produkcji. Wartość inwestycji sięga 10 mln zł.

Specjalna Strefa Ekonomiczna Euro-Park Mielec została utworzona w 1995 r. Od początku zarządzana jest przez Agencję Rozwoju Przemysłu S.A. Łączny obszar mieleckiej strefy wynosi 1246 ha. Strefa ma 20 podstref w 4 województwach podkarpackim, lubelskim, małopolskim, zachodnio-pomorskim. Nakłady poniesione przez inwestorów od początku istnienia mieleckiej strefy wynoszą ok. 5,8 mld zł, nowe i utrzymane miejsca pracy to ok. 21,2 tys. etatów Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.