Karczewski o nowej posadzie Mastalerka: „To nie jest danie pracy, to nie jest nagroda"

- To nie jest danie pracy, to nie jest nagroda. Gdybym przestał prowadzić działalność polityczną i poszedłbym pracować, to byłaby nagroda? - skomentował informację o nowej posadzie Marcina Mastalerka marszałek Senatu Stanisław Karczewski.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Karczewski o nowej posadzie Mastalerka: „To nie jest danie pracy, to nie jest nagroda"

PODZIEL SIĘ


Autor: Parlamentarny.pl

9 lut 2016 10:13


- Dobrze, że gdzieś będzie pracował. Każdy z nas powinien pracować i dobrze, że Marcin Mastalerek będzie pracował – mówił marszałek Senatu Stanisław Karczewski w Radiu ZET pytany o nowe stanowisko byłego posła PiS. Marcin Mastalerek został wczoraj, 8 lutego, dyrektorem wykonawczym ds. komunikacji korporacyjnej w PKN Orlen.

Mastalerek do połowy ub.r. był rzecznikiem prasowym Prawa i Sprawiedliwości. W lipcu zastąpiła go Elżbieta Witek, a on pozostał w sztabie PiS. Miał być rzecznikiem sztabu tej partii podczas kampanii przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi, ale został usunięty z list wyborczych PiS.

Jak podawał wówczas "Newsweek Polska", miała to być kara za zachowanie Mastalerka sprzed wyborów prezydenckich, kiedy to sprzeciwił się Jarosławowi Kaczyńskiemu, blokując emisję jednego ze spotów wyborczych partii autorstwa Jacka Kurskiego.

Cały artykuł znajdziesz tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.