Karczewski o nowej posadzie Mastalerka: „To nie jest danie pracy, to nie jest nagroda"

0 0
Karczewski o nowej posadzie Mastalerka: „To nie jest danie pracy, to nie jest nagroda"
- Każdy z nas powinien pracować i dobrze, że Marcin Mastalerek będzie pracował – mówił marszałek Senatu Stanisław Karczewski. (Fot. stanislawkarczewski.pl)

- To nie jest danie pracy, to nie jest nagroda. Gdybym przestał prowadzić działalność polityczną i poszedłbym pracować, to byłaby nagroda? - skomentował informację o nowej posadzie Marcina Mastalerka marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

- Dobrze, że gdzieś będzie pracował. Każdy z nas powinien pracować i dobrze, że Marcin Mastalerek będzie pracował – mówił marszałek Senatu Stanisław Karczewski w Radiu ZET pytany o nowe stanowisko byłego posła PiS. Marcin Mastalerek został wczoraj, 8 lutego, dyrektorem wykonawczym ds. komunikacji korporacyjnej w PKN Orlen.

Mastalerek do połowy ub.r. był rzecznikiem prasowym Prawa i Sprawiedliwości. W lipcu zastąpiła go Elżbieta Witek, a on pozostał w sztabie PiS. Miał być rzecznikiem sztabu tej partii podczas kampanii przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi, ale został usunięty z list wyborczych PiS.

Jak podawał wówczas "Newsweek Polska", miała to być kara za zachowanie Mastalerka sprzed wyborów prezydenckich, kiedy to sprzeciwił się Jarosławowi Kaczyńskiemu, blokując emisję jednego ze spotów wyborczych partii autorstwa Jacka Kurskiego.

Cały artykuł znajdziesz tutaj.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.