Exalo Drilling: pracowników operacyjnych nie zwalniamy

Niedawno pojawiły się informację, że źle się dzieje w dawnej spółce Poszukiwania Nafty i Gazu Kraków. Pracownicy wystosowali pisma do posłów. Skarżyli się w PGNiG, spółce matce Exalo Drilling, która przejęła PNiG Kraków. Głos w sprawie sytuacji w firmie zabrał zarząd Exalo.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Exalo Drilling: pracowników operacyjnych nie zwalniamy

PODZIEL SIĘ


Autor: WNP.pl (DM)

wnp.pl

4 cze 2014 8:29


Jak informuje nas firma: "w związku z niedawnymi publikacjami prasowymi i zapytaniami dotyczącymi sytuacji w spółce Exalo Drilling, a w szczególności w Centrum Kraków (dawniej PNiG Kraków), informujemy o rozpoczęciu dialogu z organizacjami związkowymi działającymi w firmie."

- Niedawno powołany zarząd Exalo Drilling, funkcjonujący w obecnym składzie od 5 maja 2014 r., zamierza kontynuować rozmowy ze stroną społeczną nt. bieżącej sytuacji Spółki oraz działań niezbędnych do wzmocnienia jej pozycji konkurencyjnej - dodają szefowie Exalo.

Co dzieje się obecnie?

- W dniach 13 i 14 maja br. odbyło się spotkanie nowopowołanego zarządu Exalo Drilling z przedstawicielami organizacji związkowych funkcjonujących w spółce. Następnie 19 maja br. prezes zarządu, Ryszard Jędrzejczak, spotkał się w Krakowie z pracownikami i przedstawicielami związków zawodowych Centrum Kraków. W dniu 20 maja br. miało miejsce spotkanie zarządu Exalo Drilling z pracownikami Centrum Jasło i Krosno oraz wizytacja baz przynależących do poszczególnych Centrów - informuje poszukiwawcza spółka.

Cały artykuł czytaj tutaj. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.