wnp.pl

Czternastka w Kompanii Węglowej będzie wypłacana w ratach?

0 0
Czternastka w Kompanii Węglowej będzie wypłacana w ratach?
- Jeśli zarząd będzie chciał wypłacić czternastkę w ratach, to sądzę, że może przystaniemy na dwie raty. Ale nie za nic - ocenia rozmówca portalu Wnp.pl. (Fot. PTWP)

Zapewne zarząd Kompanii Węglowej czekają negocjacje ze związkami zawodowymi dotyczącymi wypłaty czternastej pensji, jeśli byłaby konieczność wypłacenia jej w ratach.

- Na razie nikt nam niczego nie przedstawiał, jeśli chodzi o wypłatę czternastki - mówi portalowi wnp.pl lider jednego z kompanijnych związków. - Zobaczymy, jak będzie. Jeśli zarząd będzie chciał wypłacić czternastkę w ratach, to sądzę, że może przystaniemy na dwie raty. Ale nie za nic. Też mamy swoje postulaty dotyczące istotnych spraw. Liczymy, że zarząd się do nich przychyli. Na razie nic więcej nie mogę powiedzieć. Jeżeli mają być prowadzone negocjacje dotyczące wypłaty czternastki, to muszą się rozpocząć lada chwila - podsumowuje rozmówca portalu Wnp.pl.

Kwestią zapalną może być między innymi zatrudnianie w kopalniach Kompanii Węglowej spółek zewnętrznych. Związkowcy wskazują, że planowana skala zatrudniania spółek obcych jest zdecydowanie za duża.

- Jesteśmy w trakcie przeprowadzania analiz, ile osób poszczególne kopalnie Kompanii Węglowej powinny przyjąć - powiedział w wywiadzie dla portalu wnp.pl szef Sierpnia 80 Bogusław Ziętek.

Cały artykuł znajdziesz na Wnp.pl.

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (1)

  • Proponuję pozew zbiorowy przeciw płaceniu dodatków górnikom z podatków które my płacimy, niech kopalnie same się finansują z zysków. Nie ma zysków, nie ma dodatków.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.