ZUS zaprasza na konsultacje w Dzień Babci

21 stycznia Zakład Ubezpieczeń Społecznych otworzy punkt konsultacyjny w siedzibie Poczty Polskiej w Częstochowie. To prezent od urzędników na Dzień Babci.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

ZUS zaprasza na konsultacje w Dzień Babci

PODZIEL SIĘ


Autor: BMX/Rynek Seniora

RynekSeniora.pl

20 sty 2015 18:51


Eksperci będą czekać na emerytów w godz. 10.00-14.00 w siedzibie Poczty Polskiej przy ul. Orzechowskiego 7. Odpowiedzą na pytania w sprawie zasad przyznawania i przeliczania emerytur i rent. Pomogą też wszystkim zainteresowanym założyć profil na Platformie Usług Elektronicznych.

Porady eksperta od emerytur, pomoc przy założeniu internetowego konta w ZUS - m.in. na takie wsparcie mogą liczyć seniorzy, którzy zgłoszą się w najbliższą środę (21 stycznia) na dyżur organizowany w budynku Poczty Głównej w Lublinie, z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Z kolei na porady eksperta od emerytur, pomoc przy założeniu internetowego konta w ZUS mogą liczyć seniorzy, którzy zgłoszą się w najbliższą środę (21 stycznia) na dyżur organizowany w budynku Poczty Głównej w Lublinie, oczywiście również z okazji Dnia Babci.

W środę (21 stycznia) w placówce poczty przy ul. Krakowskie Przedmieście 50 w Lublinie seniorzy będą mogli skorzystać z porad eksperta do spraw emerytur. Dyżur specjalisty ZUS odbędzie się w godz. 10 - 14.00.

Wszyscy chętni będą mogli założyć bezpłatne konto w elektronicznym ZUS-ie. Z takich kont korzystają także seniorzy. Za ich pomocą mogą wydrukować aktualny lub archiwalny PIT, sprawdzać wysokość swojego świadczenia i kontaktować się z ZUS-em przez internet. Do założenia konta wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.