PIP wkroczy do TVN. Zbada sprawę Durczoka?

6
PIP wkroczy do TVN. Zbada sprawę Durczoka? fot. Fakty TVN
Dziś (19 lutego) Państwowa Inspekcja Pracy podjęła decyzję o wysłaniu inspektorów do TVN, w związku z doniesieniami medialnymi na temat mobbingowania tam pracowników.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

PIP wkroczy do TVN. Zbada sprawę Durczoka?

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

19 lut 2015 16:02


O całej sprawie informuje "Newsweek". Inspektorzy mają wzmocnić działania komisji wewnętrznej powołanej w ubiegłym tygodniu przez TVN do "zweryfikowania rozpowszechnianych publicznie twierdzeń, że osoby zatrudnione w TVN mogły być przedmiotem mobbingu lub molestowania w miejscu pracy".

Czytaj też: Molestowanie seksualne: Żeby do niego doszło wystarczą słowa

Inspektorzy PIP mają pojawić się w TVN-ie w przyszłym tygodniu, a ich prace mają trwać dwa tygodnie - do ich zakończenia nie będzie można liczyć na żadne komentarze z ich strony.

Czytaj też: Zarzuty o molestowanie i narkotyki: Czy Kamil Durczok na zawsze stracił reputację?

Przypomnijmy, afera w TVN-ie zaczęła się od publikacji w tygodniku "Wprost" historii znanego dziennikarza, który miał molestować swoje koleżanki z pracy. Tygodnik sugeruje, że chodzi o Kamila Durczoka, szefa "Faktów" TVN.

Ten, w rozmowie w TOK FM zaprzeczył tym doniesieniom. - Nigdy nie molestowałem żadnej z pracownic ani żadnej kobiety. Z absolutną pewnością mogę powiedzieć, że nie przekroczyłem żadnych granic. Jestem cholerykiem, ale to dlatego że jestem wymagającym szefem - przekonywał na antenie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.