Matki I kwartału nie poprą IV kwartału

0 0
Matki I kwartału nie poprą IV kwartału

W środę premier Donald Tusk znajdzie na biurku kolejną prośbę w związku z rocznym urlopem rodzicielskim, tym razem od "Matek IV kwartału 2012" - informuje "Metro".

Pod petycją Rodziców Dzieci Gorszego Roku 2012 (nazywanych też Matkami IV kwartału) w ciągu czterech dni podpisało się ponad 450 osób. "Nie wierzyłam, że matkom I kwartału się uda" - przyznaje Magdalena Wawrzyniak, mama IV kwartału i autorka petycji do premiera.

W środę o godz. 14 pod Kancelarią Premiera, potem spacerem ruszą złożyć petycję z prośbą o wsparcie rzecznika praw dziecka. Na wsparcie mam, które swoją walkę już wygrały, raczej liczyć nie mogą.

"Dlaczego mamy IV kwartału odezwały się dopiero teraz, kiedy my odniosłyśmy sukces? Trudno mówić o naszym poparciu" - mówi Aneta Siejka z ruchu Matek I kwartału. Zdaniem Siejki matkom IV kwartału trochę brakuje wizji i większej filozofii - te z 2013 walczyły o równe prawa dla całego rocznika.

Podobnego zdania jest Marek Roguski, tata III kwartału 2012: "Zaraz odezwą się rodzice z początku 2012, a potem 2011, 2010 itd. Przecież musi być jakaś jasna granica, a podział na całe roczniki jest najbardziej logiczny" - mówi.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.