CBA, Nowy Styl: Jerzy Krzanowski jest niewinny

6
CBA, Nowy Styl: Jerzy Krzanowski jest niewinny Jerzy Krzanowski, Fot. nowystylgroup.pl
- Jesteśmy przekonani, że Pan Jerzy Krzanowski jest niewinny i wkrótce zostanie oczyszczony z zarzutów - informuje w oficjalnym komunikacie firma Nowy Styl.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

CBA, Nowy Styl: Jerzy Krzanowski jest niewinny

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

16 maj 2016 10:18


Przypomnijmy, w ubiegłym tygodniu CBA zatrzymało byłą wiceprezes ARP, prezesa firmy Wasko, wiceprezesa firmy Nowy Styl i kilku innych przedsiębiorców.

- Według informacji spółki przedstawione Jerzemu Krzanowskiemu zarzuty dotyczą rzekomego wywierania wpływu na pracowników instytucji państwowej w zamian za zwolnienie gwarancji bankowej związanej z realizowaną przez spółkę inwestycją budowy fabryki mebli w Jaśle. Zwolnienie gwarancji bankowej miało pełne uzasadnienie w przepisach prawa oraz umowie na dofinansowanie, gdyż spółka spełniła warunki jego uzyskania, tj. rozliczyła etap inwestycji, co zostało sprawdzone i potwierdzone przez organ kontrolujący - pisze grupa Nowy Styl.

Czytaj też: Nowy Styl: Adam Krzanowski zabrał głos w sprawie brata

Jak zaznacza firma, Jerzy Krzanowski złożył wyjaśnienia i zadeklarował pełną gotowość do współpracy z organami ścigania. Po przesłuchaniu został zwolniony do domu.

- Pragniemy podkreślić, że zaistniała sytuacja nie ma wpływu na operacyjne funkcjonowanie grupy Nowy Styl. Działalność naszej grupy opiera się o zasady transparentności i praworządności. Wszystkie zamówienia realizowane są w terminie według najwyższych standardów, które są wyznacznikiem jakości produktów naszych marek - podano w komunikacie.

Cały artykuł znajdziesz tutaj.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Ajatollah 2016-05-16 19:17:15

Ale bydło. Na prawdę Zbyszek to kanalia!