Uwaga na fałszywe oferty pracy w Watykanie

0 0
Uwaga na fałszywe oferty pracy w Watykanie

Praca w Watykanie od wieków jest ambicją wielu mieszkańców Rzymu, szczególnie teraz, w dobie kryzysu. Dlatego wciąż spotkać można oszustów, którzy oferują mniej zorientowanym zatrudnienie za Spiżową Bramą.

Zjawisko fałszywych ofert musiało się nasilić, skoro głos zabrał Watykan. W specjalnym oświadczeniu gubernatorat - czyli zarząd - Państwa Watykańskiego ostrzega ewentualne ofiary i wzywa jednocześnie władze po włoskiej stronie do walki z oszustami.

W ostatnich dniach - czytamy w komunikacie - mnożą się niepokojące doniesienia o firmach, które dają do podpisania fałszywe umowy o pracę w samym Watykanie lub na rzecz wynajmowanych przez niego firm. Wzywa się, aby do takich propozycji odnosić się z maksymalną nieufnością pamiętając, że Watykan w podobnych sprawach nie zwraca się nigdy do osób trzecich, a także, że w tym momencie nie ma mowy o przyjmowaniu do pracy.

Gubernatorat zachęca do sygnalizowania oszustw tego rodzaju odpowiednim władzom włoskim oraz informowania o nich watykańskiej żandarmerii.

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.