Produkcja przemysłowa, praca: Tu nie musisz mieć doświadczenia. Wystarczy chęć do pracy

• Przybywa nowych etatów w sektorze produkcji przemysłowej.
• Pracowników szukają głównie do fabryk znajdujących się w Skarbimierzu, Namysłowie i Jelczu-Laskowicach
• Pośród stanowisk znajdują się również te, przy których nie wymagane jest doświadczenie.
• Liczy się głównie chęć do pracy.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Produkcja przemysłowa, praca: Tu nie musisz mieć doświadczenia. Wystarczy chęć do pracy

PODZIEL SIĘ


Autor: PortalSpożywczy.pl/AT

www.portalspozywczy.pl

24 maj 2016 20:18


Jak wynika z raportu Barometr Manpower Perspektyw Zatrudnienia, prognozy zatrudnienia w sektorze produkcji przemysłowej od 12 ostatnich kwartałów utrzymują się na dobrym poziomie. Oznacza to popyt na pracowników tej branży, który wraz ze zbliżającymi się wakacjami będzie się powiększał z racji ofert pracy tymczasowej.

– Liczba ofert pracy w sektorze produkcyjnym cały czas rośnie – mówi Magdalena Oliwa z agencji zatrudnienia Manpower. – Tylko teraz dla jednego z naszych klientów z branży spożywczej poszukujemy 200 osób do pracy na produkcji, a liczba wakatów będzie wzrastać, szczególnie w fabrykach znajdujących się w Skarbimierzu, Namysłowie i Jelczu-Laskowicach.

Czytaj też: Praca dla operatorów produkcji i specjalistów od automatyki w NGK Ceramics

Jak dodaje, dzięki dobrej sytuacji w sektorze popyt na pracowników jest tak duży, że coraz więcej firm decyduje się na zapewnienie kandydatom darmowego dojazdu do pracy, dzięki czemu mogą zwiększyć obszar poszukiwań.

- Kandydatów zachęcamy również wysoką premią i możliwością skorzystania z wielu zniżek w ramach naszego programu Manpower Premium. To praca na cały sezon, bo wsparcia pracowników będziemy potrzebowali co najmniej do końca września, a część osób będzie mogła liczyć na długofalowe zatrudnienie u naszych klientów. Wartość pracownika rośnie, co sprawia, że coraz większe grono firm zwiększa inwestycje na rzecz wygody zatrudnianych osób – dodaje przedstawicielka Manpower.

Do aplikowania na oferty pracy może również zachęcać fakt, że praca w zakładach produkcyjnych bardzo często nie wiąże się z koniecznością posiadania doświadczenia.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.