Praca marzeń? Pokryją koszty miesięcznych wakacji i dodatkowo dadzą zarobić

0 0
Praca marzeń? Pokryją koszty miesięcznych wakacji i dodatkowo dadzą zarobić

Podróże, sporty wodne, SPA… to tylko niektóre z obowiązków blogera, którego poszukuje ZARP. Jeśli jesteś ciekawy świata i w wyjątkowy sposób potrafisz opisywać rzeczywistość, to zdecydowanie jest to praca dla ciebie.

Pracę marzeń w charakterze blogera oferuje Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Turystyki (ZART). W ogłoszeniu o pracę przekonuje, że jest to najlepsza oferta w Polsce. Zwycięzca rekrutacji w ciągu jednego miesiąca ma objechać Pomorze Zachodnie, oczywiście na koszt pracodawcy.

Będzie windsurfing, kitesurfing, golf, nurkowanie, wyprawa na połów dorsza, relaks w SPA, obserwacje astronomiczne, jazda konno, zabawa na promie, będą narty wodne, spływy kajakowe i dużo innych atrakcji"- przekonuje ZART.

Czytaj też: To on został trenerem łomżingu! Będzie zgarniał 10 tys. zł miesięcznie

Co będzie należeć do obowiązków pracownika? Głównie dobra zabawa i dzielenie się wrażeniami na blogu i w mediach społecznościowych. Dodatkowo zatrudniony musi być do dyspozycji przez cały wrzesień, mieć dobrą kondycję fizyczną i prawo jazdy kat. B. Niezbędne jest także doświadczenie w prowadzeniu bloga oraz portali społecznościowych, a także lekkie pióro i unikalny sposób opisywania rzeczywistości.

A ile będzie mógł zarobić bloger podróżujący po Pomorzu Zachodnim? Za miesiąc spędzony w wyjątkowych miejscach na Pomorzu Zachodnim otrzyma ok. 2 tys. netto. Pensja zależy jednak od ilości pozyskanych przez ZART partnerów do projektu.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.