Praca marzeń? Pokryją koszty miesięcznych wakacji i dodatkowo dadzą zarobić

Podróże, sporty wodne, SPA… to tylko niektóre z obowiązków blogera, którego poszukuje ZARP. Jeśli jesteś ciekawy świata i w wyjątkowy sposób potrafisz opisywać rzeczywistość, to zdecydowanie jest to praca dla ciebie.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Praca marzeń? Pokryją koszty miesięcznych wakacji i dodatkowo dadzą zarobić

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

25 lip 2014 10:11


Pracę marzeń w charakterze blogera oferuje Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Turystyki (ZART). W ogłoszeniu o pracę przekonuje, że jest to najlepsza oferta w Polsce. Zwycięzca rekrutacji w ciągu jednego miesiąca ma objechać Pomorze Zachodnie, oczywiście na koszt pracodawcy.

Będzie windsurfing, kitesurfing, golf, nurkowanie, wyprawa na połów dorsza, relaks w SPA, obserwacje astronomiczne, jazda konno, zabawa na promie, będą narty wodne, spływy kajakowe i dużo innych atrakcji"- przekonuje ZART.

Czytaj też: To on został trenerem łomżingu! Będzie zgarniał 10 tys. zł miesięcznie

Co będzie należeć do obowiązków pracownika? Głównie dobra zabawa i dzielenie się wrażeniami na blogu i w mediach społecznościowych. Dodatkowo zatrudniony musi być do dyspozycji przez cały wrzesień, mieć dobrą kondycję fizyczną i prawo jazdy kat. B. Niezbędne jest także doświadczenie w prowadzeniu bloga oraz portali społecznościowych, a także lekkie pióro i unikalny sposób opisywania rzeczywistości.

A ile będzie mógł zarobić bloger podróżujący po Pomorzu Zachodnim? Za miesiąc spędzony w wyjątkowych miejscach na Pomorzu Zachodnim otrzyma ok. 2 tys. netto. Pensja zależy jednak od ilości pozyskanych przez ZART partnerów do projektu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.