Nawet 10 tys. zł za leżenie w trawie

Van Pur, właściciel browaru Łomża wspólnie z blogerami Make Life Harder rozpoczął poszukiwania trenera łomżingu. Kto może ubiegać się o stanowisko i zarabiać 10 tys. zł miesięcznie?
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Nawet 10 tys. zł za leżenie w trawie

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

16 maj 2014 10:14


Łomżingiem może zając się zarówno kobieta, jak i mężczyzna. Musi mieć jednak ukończone 18 lat i spełniać warunki wymienione w ofercie pracy. Kandydat na trenera łomżingu powinien wykazywać skłonność do osiągania błogostanu bez względu na okoliczności, a także nieumiejętność pracy pod presją czasu. Mile widziana jest również wrodzona niechęć do budzików i kalendarzy i cięta riposta.

Czym będzie się zajmował trener? „Zabawa polegać ma na tym, że będziemy jeździć po polskiej wsi i uprawiać łomżing, czyli leżeć na trawie i chillować w rytm orkiestry pasikoników klaszczących najlepsze przeboje Rubika" - wyjaśniają na Facebooku blogerzy Make Life Harder.

Za wyprawę na Mazury, współpracę z gwiazdami internetu i pracę jedynie w niektóre weekendy trener zarobi... 10 tys. brutto miesięcznie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

awe 2014-05-16 12:06:36

to nie takie sobie leżenie na trawie, kawał zaawansowanej roboty dla bardzo nielicznych reprezentantów społeczności, uproszczenie godne bramianina wołającego dwa złote na wino - to tak jakby powiedzieć o przedstawicielu handlowym że płacą mu za jeżdżenie samochodem....