Materne-Polska szuka pracowników sezonowych na Lubelszczyźnie

0 0
Materne-Polska szuka pracowników sezonowych na Lubelszczyźnie
Materne-Polska z pomocą agencji Manpower prowadzi rekrutacje na stanowisko sortowacza owoców, operatora wózka widłowego oraz pracownika do pracy przy przerobie owoców. (Fot. Facebook/Materne-Polska)

Rekrutacją pracowników dla firmy Martene-Polska - producenta przetworów owocowych - zajęła się agencja zatrudnienia Manpower.

Pierwsze oferty pracy sezonowej producenci kierują do kandydatów już wczesną wiosną, by odpowiednio wcześnie przygotować się do zbiorów oraz przetwórstwa owoców. Przykładem jest firma Materne-Polska, która z pomocą agencji Manpower prowadzi rekrutacje na stanowisko sortowacza owoców, operatora wózka widłowego oraz pracownika do pracy przy przerobie owoców.

– Najważniejszym kryterium przy rekrutacji pracowników jest ich chęć do pracy i dyspozycyjność, bo to praca w trybie trzyzmianowym. Konieczne jest także posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej. Jeśli ktoś nie ma takiego dokumentu, można go wyrobić i przygotować na czas rozpoczęcia pracy. Zatrudniamy od przysłowiowego zaraz, bo pierwsze prace będą wykonywane już w maju – komentuje Wioleta Kawka z lubelskiego biura agencji zatrudnienia Manpower.

Dodatkowe nagrody finansowe

- To zapotrzebowanie na wsparcie sezonowe potrwa aż do końca sierpnia. Pracodawcy zależy nie tylko na związaniu się z pracownikami na ten okres, ale również nagradzaniu ich za dodatkowe formy wsparcia. Jeżeli pracownik poleci do pracy nową osobę , która zostanie zatrudniona, prócz wynagrodzenia otrzyma dodatkową nagrodę pieniężną w wysokości do 200 zł. Oferta skierowana jest do mieszkańców różnych miejscowości województwa lubelskiego i z chęcią porozmawiamy z każdym zainteresowanym – dodaje przedstawiciel Manpower.

Materne-Polska

Materne-Polska jest jedną z firm skupujących i przetwarzających owoce w Polsce oraz ważnym eksporterem owoców do krajów Unii Europejskiej. Jej zakład produkcyjny, który obejmuje powierzchnię ok 25 hektarów, działa w regionie już od ponad dwudziestu lat. Zakład producenta mieści się w Łopatkach, leżących między Nałęczowem a Kazimierzem Dolnym.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.