Materne-Polska szuka pracowników sezonowych na Lubelszczyźnie

Rekrutacją pracowników dla firmy Martene-Polska - producenta przetworów owocowych - zajęła się agencja zatrudnienia Manpower.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Materne-Polska szuka pracowników sezonowych na Lubelszczyźnie

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

29 kwi 2016 17:31


Pierwsze oferty pracy sezonowej producenci kierują do kandydatów już wczesną wiosną, by odpowiednio wcześnie przygotować się do zbiorów oraz przetwórstwa owoców. Przykładem jest firma Materne-Polska, która z pomocą agencji Manpower prowadzi rekrutacje na stanowisko sortowacza owoców, operatora wózka widłowego oraz pracownika do pracy przy przerobie owoców.

– Najważniejszym kryterium przy rekrutacji pracowników jest ich chęć do pracy i dyspozycyjność, bo to praca w trybie trzyzmianowym. Konieczne jest także posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej. Jeśli ktoś nie ma takiego dokumentu, można go wyrobić i przygotować na czas rozpoczęcia pracy. Zatrudniamy od przysłowiowego zaraz, bo pierwsze prace będą wykonywane już w maju – komentuje Wioleta Kawka z lubelskiego biura agencji zatrudnienia Manpower.

Dodatkowe nagrody finansowe

- To zapotrzebowanie na wsparcie sezonowe potrwa aż do końca sierpnia. Pracodawcy zależy nie tylko na związaniu się z pracownikami na ten okres, ale również nagradzaniu ich za dodatkowe formy wsparcia. Jeżeli pracownik poleci do pracy nową osobę , która zostanie zatrudniona, prócz wynagrodzenia otrzyma dodatkową nagrodę pieniężną w wysokości do 200 zł. Oferta skierowana jest do mieszkańców różnych miejscowości województwa lubelskiego i z chęcią porozmawiamy z każdym zainteresowanym – dodaje przedstawiciel Manpower.

Materne-Polska

Materne-Polska jest jedną z firm skupujących i przetwarzających owoce w Polsce oraz ważnym eksporterem owoców do krajów Unii Europejskiej. Jej zakład produkcyjny, który obejmuje powierzchnię ok 25 hektarów, działa w regionie już od ponad dwudziestu lat. Zakład producenta mieści się w Łopatkach, leżących między Nałęczowem a Kazimierzem Dolnym.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.