wnp.pl

Wybrano najlepszego pracodawcę wśród polskich gigantów

0 0
Wybrano najlepszego pracodawcę wśród polskich gigantów

Wybrano najlepszego pracodawcę 2013 w kategorii bardzo dużych firm zatrudniających powyżej 1000 pracowników w Polsce.

I miejsce zajął Gaz-System S.A. W badaniu przeprowadzonym między czerwcem a lipcem 2013 roku wzięło udział łącznie 95 firm reprezentujących ok. 50 000 respondentów.

Spółka uczestniczyła w badaniach przeprowadzanych przez firmę Aon Hewitt już po raz szósty. W tegorocznej ankiecie swoja opinią podzieliło się ponad 1000 pracowników Gaz-System S.A., co stanowi prawie 50 % osób zatrudnionych w spółce.

Wskaźnik zaangażowania pracowników Gaz-System S.A. uplasował się na najwyższym dotąd poziomie 87% i wzrósł o 2 punkty w porównaniu z rokiem ubiegłym. Uzyskany wynik jest wyższy aż o 39 punktów procentowych od średniej w Polsce (48%).

- Wyniki badania po raz kolejny plasują spółkę Gaz-System S.A. w gronie czołowych pracodawców nie tylko w Polsce, lecz również w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej – mówi Jan Chadam, prezes zarządu Gaz-System S.A. - Co roku podkreślam, jak wielkim wyzwaniem dla osób zarządzających spółką jest utrzymanie tak wysokiego wyniku w przyszłości. I co roku okazuje się, że poziom satysfakcji pracowników rośnie o kolejne punkty procentowe. Jest to dla mnie rzeczywisty powód do dumy pracować z takim zespołem pracowników i realizować ambitne projekty ważne dla całej gospodarki - dodaje.

W 2011 i 2012 roku Gaz-System S.A. zdobywał także pierwsze nagrody w badaniu Najlepsi Pracodawcy w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Wyniki tegorocznej edycji badania dla tej części kontynentu firma Aon Hewitt ogłosi pod koniec roku.

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.