Wybrano najlepszego pracodawcę wśród polskich gigantów

Wybrano najlepszego pracodawcę 2013 w kategorii bardzo dużych firm zatrudniających powyżej 1000 pracowników w Polsce.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Wybrano najlepszego pracodawcę wśród polskich gigantów

PODZIEL SIĘ


Autor: WNP.pl/Gaz-System S.A./AT

wnp.pl

18 paź 2013 9:53


I miejsce zajął Gaz-System S.A. W badaniu przeprowadzonym między czerwcem a lipcem 2013 roku wzięło udział łącznie 95 firm reprezentujących ok. 50 000 respondentów.

Spółka uczestniczyła w badaniach przeprowadzanych przez firmę Aon Hewitt już po raz szósty. W tegorocznej ankiecie swoja opinią podzieliło się ponad 1000 pracowników Gaz-System S.A., co stanowi prawie 50 % osób zatrudnionych w spółce.

Wskaźnik zaangażowania pracowników Gaz-System S.A. uplasował się na najwyższym dotąd poziomie 87% i wzrósł o 2 punkty w porównaniu z rokiem ubiegłym. Uzyskany wynik jest wyższy aż o 39 punktów procentowych od średniej w Polsce (48%).

- Wyniki badania po raz kolejny plasują spółkę Gaz-System S.A. w gronie czołowych pracodawców nie tylko w Polsce, lecz również w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej – mówi Jan Chadam, prezes zarządu Gaz-System S.A. - Co roku podkreślam, jak wielkim wyzwaniem dla osób zarządzających spółką jest utrzymanie tak wysokiego wyniku w przyszłości. I co roku okazuje się, że poziom satysfakcji pracowników rośnie o kolejne punkty procentowe. Jest to dla mnie rzeczywisty powód do dumy pracować z takim zespołem pracowników i realizować ambitne projekty ważne dla całej gospodarki - dodaje.

W 2011 i 2012 roku Gaz-System S.A. zdobywał także pierwsze nagrody w badaniu Najlepsi Pracodawcy w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Wyniki tegorocznej edycji badania dla tej części kontynentu firma Aon Hewitt ogłosi pod koniec roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.