Wrocławski oddział EY przenosi się do nowego biura

Wrocławskie biuro regionalne firmy doradczej EY zmienia adres. Od 29 września nowa siedziba będzie się mieścić przy ul. Rzeźniczej 32/33, na pierwszym piętrze.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Wrocławski oddział EY przenosi się do nowego biura

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

29 wrz 2014 9:37


Wrocławski oddział EY funkcjonuje od 1993 roku i jest najdłużej działającą na tym rynku firmą doradczą. Zespół liczy blisko 60 ekspertów z Działów Audytu, Doradztwa Podatkowego, Doradztwa Biznesowego i Transakcyjnego, a także kancelarii prawnej EY Law. Specjaliści łączą znajomość trendów biznesowych z potencjałem Dolnego Śląska. Dyrektorem biura regionalnego we Wrocławiu jest Krzysztof Sachs, Partner w Dziale Doradztwa Podatkowego EY.

Czytaj też: KPMG, Deloitte, EY i Google na liście najbardziej atrakcyjnych pracodawców świata

Nowe biuro we Wrocławiu będzie pierwszą regionalną siedzibą EY w Polsce, która została zaprojektowana zgodnie z wytycznymi założeń autorskiego projektu Workplace of the Future. - W biurze dominują otwarte i jasne przestrzenie, różnorodne miejsca do pracy i spotkań w zespołach, nowoczesne wzornictwo. Nowe otoczenie biurowe ma umożliwić lepsze warunki pracy dostosowane do indywidualnych potrzeb pracowników – mówi Krzysztof Sachs, partner EY, dyrektor biura regionalnego we Wrocławiu.

Czytaj też: Monika Starecka dyrektorem ds. operacyjnych w EY

W ramach projektu powstają miejsca pracy łączące rozwiązania technologiczne z nowoczesną aranżacją i wyposażeniem przestrzeni. – Stworzenie przyjaznego i pobudzającego kreatywność środowiska pracy to główny cel, który nam przyświecał przy realizacji tego projektu. Zależy nam na tym, żeby pracownicy czuli się komfortowo, żeby mieli przestrzeń, którą będą mogli wykorzystywać zgodnie ze swoimi potrzebami – inną do pracy projektowej, inną do poufnych negocjacji, jeszcze inną do tworzenia nowych rozwiązań dla naszych klientów. Ale ten projekt to nie tylko nowa przestrzeń, to także nowe rozwiązania technologiczne i większa elastyczność pracy – dodaje Jacek Kędzior, partner zarządzający EY Polska.

Na terenie biura do dyspozycji będą także miejsca do pracy w mniej formalnej atmosferze z kanapami i fotelami oraz budki telefoniczne pozwalające na swobodne prowadzenie rozmów. Pokoje konferencyjne będą wyposażone w 50-calowe SMART Boardy, które pozwalają na zapisywanie notatek w czasie spotkania i przeniesienie danych na komputer.

Meble i elementy wyposażenia wnętrz z poprzedniej siedziby biura zostaną przekazane za symboliczną złotówkę w ramach pomocy charytatywnej na rzecz lokalnych fundacji i organizacji pozarządowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.