W zdrowym pracowniku, zdrowy duch. Dla pracodawcy nagroda

0 0
W zdrowym pracowniku, zdrowy duch. Dla pracodawcy nagroda
fot.arch.

• Trwa konkurs pod hasłem „Pracodawca promujący zdrowie” organizowany przez organizację Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej.
• Głównym celem tej inicjatywy jest wyróżnienie firm, instytucji oraz organizacji, które w szczególny sposób dbają o zdrowie pracowników.

Głównym celem konkursu jest wyróżnienie firm, instytucji oraz organizacji, które w swojej działalności w swojej działalności wykraczając poza zakres obowiązków nakładanych ustawowo na pracodawcę, dbają o zdrowie swoich pracowników, stwarzają pracownikom warunki do dbania o własne zdrowie, podejmują działania zachęcające pracowników do zdrowego trybu życia, przeznaczają środki celowe na wszelkie formy działań prozdrowotnych wśród pracowników.

O nagrodę ubiegać się mogą podmioty bezpośrednio zrzeszone w Pracodawcach RP oraz członkowie należący do organizacji zrzeszonych w Pracodawcach RP, które do 9 września wypełnią elektroniczną ankietę, dotyczącą programów promocji zdrowia wdrożonych wewnątrz firmy.

Laureatów nagród spośród nadesłanych zgłoszeń wybierze Kapituła Nagrody złożona z przedstawicieli Prezydium Pracodawców RP, Korporacji Zdrowe Zdrowie oraz Platformy Farmaceutycznej. Wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystej gali Kongresu Zdrowia Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.