W tych firmach pracuje się najlepiej. Oto liderzy budownictwa

Polski Związek Pracodawców Budownictwa nagrodził najlepszych „Pracodawców Roku 2013 w Budownictwie". Wśród zwycięskich firm mamy Strabag, Consolis i Seen Technologie.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

W tych firmach pracuje się najlepiej. Oto liderzy budownictwa

PODZIEL SIĘ


Autor: jo

20 paź 2014 19:52


W konkursie starano się wyłonić pracodawców, którzy wyróżniają się ze względu na swoje osiągnięcia w zarządzaniu firmą oraz rzetelność i wiarygodność w zawodzie.

Podczas XVI edycji konkursu „Pracodawca Roku 2013 w Budownictwie” pierwsze miejsce w grupie firm dużych otrzymała firma Strabag.

Czytaj też:  Oto najlepsze firmy, praktyki CSR i miasta związane z branżą BPO i SSC

- To dla nas cenna nagroda i odbieram ją z prawdziwą radością. Rozwijanie i wdrażanie nowczenych technologii oraz działania prowadzące do osiągnięcia zrównoważonego rozwoju są naszymi priorytetami. Mamy do dyspozycji know-how, technologie i doświadczenie wszystkich wyspecjalizowanych spółek koncernowych - mówi Alfred Watzl, członek zarządu firmy Strabag.

W grupie firm średnich pierwsze miejsce zajęła firma Consolis za m.in. dbałość o wysoką jakość usług; promowanie etyki w biznesie; dbałość o rozwój pracowników oraz warunki pracy; działania na rzecz popularyzacji BHP, a także wsparcie młodzieży w zdobywaniu wiedzy z zakresu budownictwa.

Czytaj też: Oto 100 najlepszych miejsc pracy w Europie. Polska ma powody do dumy

Z kolei w firmach małych tytuł „Pracodawcy Roku 2013 w Budownictwie” przyznano spółce Seen Technologie za aktywność w dziedzinie ochrony środowiska, działalność społeczną oraz charytatywną, a także dbałość o pracowników oraz o rozwój przedsiębiorstwa.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Fartos 2015-02-21 15:51:43

Uuuu, strabag znowu kupił sobie tytuł. Nie wiem jakie są kryteria tej farsy. Wystarczy porozmawiać z pracownikami lub byłymi. Strabag na potegę zatrudnia członków rodzin i tylko tych osósb dotyczy rozwój i sprawiedliwe warunki pracy. Kto nie jest z takiej sitwy to dla nich smieć.