Volvo wypuszcza nowe spoty reklamowe. Bohaterami są pracownicy firmy

0 0

W nowej kampanii Volvo występują pracownicy firmy - także ci bezpośrednio związani z produkcją samochodów. Są wśród nich osoby różnych narodowości, także polskiej.

Najnowsza kampania nawiązuje do wcześniejszej, której motywem przewodnim było hasło "Made by Sweden". Marka chciała nią zwrócić uwagę na to, że jej samochody są wierne skandynawskim wartościom i tradycji. W spotach reklamowych wystąpił kapitan szwedzkiej reprezentacji w piłkę nożną - Zlatan Ibrahimović - oraz szwedzcy muzycy: Avicii i Robyn. Tym razem bohaterami spotów nie są gwiazdy, lecz zwykli, pochodzący z różnych stron świata pracownicy firmy: zarówno biurowi, jak i ci z linii produkcyjnej.

We Włoszech zobaczymy pracownika szwedzkiego oddziału Volvo o włoskich korzeniach sfotografowanego wraz z modelem XC60 we włoskiej scenerii, a cała grafika reklamowa będzie podpisana Made by Italy. Analogiczna wersja pojawi się także w innych krajach, w tym w Polsce. Jej bohaterką będzie Eva Zdzisława Andersson, która wraz z Volvo XC60 pojawi się na tle panoramy Gdańska. Całość będzie opatrzona hasłem: Volvo made by Poland.

- Pracownicy pochodzący z różnych krajów mają różne podejście do poszczególnych zagadnień, każdy z nich wnosi na etapie tworzenia samochodu coś od siebie. Zróżnicowane myślenie jest naszą siłą i cenną wartością, która tworzy to, co nazywamy "Duchem Volvo" - mówi Bjorn Annwall, starszy wiceprezes odpowiedzialny za marketing, sprzedaż i serwis Volvo Cars.

 - Wraz ze wzrostem sprzedaży, zwiększamy zatrudnienie. Wśród naszych pracowników można znaleźć przedstawicieli ponad 50 narodowości. To właśnie oni mają swój wkład w projektowanie aut od strony technicznej i stylistycznej, w sprzedaż, marketing, serwis, logistykę, czy produkcję. Różnorodność dotyczy nie tylko wieku, płci, narodowości, czy orientacji seksualnej. To także umiejętność wzajemnego korzystania z różnych doświadczeń, wiedzy, czy osobowości osób, które nas w pracy otaczają - dodaje.

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.