Tydzień asystentki stomatologicznej - dobra praktyka rodem z USA i Kanady

• W Kanadzie i Stanach Zjednoczonych dentyści starają się okazać jak bardzo cenią sobie pomoc asystentek stomatologicznych.

• Mają na to cały tydzień tzw. Tydzień Doceniania Asystentki Stomatologicznej.

• W tym roku przypada on na 5-11 marca.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Tydzień asystentki stomatologicznej - dobra praktyka rodem z USA i Kanady

PODZIEL SIĘ


Autor: Infodent24.pl

www.infodent24.pl

4 mar 2017 11:03


Większość lekarzy dentystów zdaje sobie sprawę z faktu, że asystentka jest integralną częścią jego praktyki stomatologicznej i ma olbrzymi wpływ na wrażenia, jakie z wizyty wynosi pacjent. Tyle że w codziennym pędzie trudno o tym pamiętać, a tym bardziej nie ma miejsca na okazywanie wdzięczności za dobrej jakości pracę.

Dlatego właśnie ustanowiono specjalny tydzień. W gabinetach pojawiają się kwiaty i balony, a także plakaty z hasłami, z których jasno wynika, że dentysta bez asystentki jest „jak bez ręki”.

Co nie jest wielką przesadą. W niektórych praktykach na terenie Stanów Zjednoczonych, gdy asystentka jest chora, wszystkie wizyty zostają odwołane, a gabinet zamknięty do czasu jej powrotu ze zwolnienia.

W bardziej rozbudowanej wersji obchodów Tygodnia Doceniania Asystentki Stomatologicznej urządzane są przyjęcia, na których każdy pracownik praktyki w papierowej czapeczce, obsypany confetti, objada się smakołykami.

Czytaj cały artykuł TUTAJ

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.