Sudecki Klub Pracodawców rozpoczął działalność

Ponad 50 przedsiębiorców z powiatów: wałbrzyskiego, kamiennogórskiego i świdnickiego wzięło udział w inauguracyjnym spotkaniu Sudeckiego Klubu Przedsiębiorców. Celem tej inicjatywy jest integracja środowiska gospodarczego.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Sudecki Klub Pracodawców rozpoczął działalność

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP

27 wrz 2013 16:03


Wiceprezes zarządu Sudeckiego Związku Pracodawców Marcin Kowalski powiedział, że klub postał z potrzeby wymiany doświadczeń i rozwoju kontaktów biznesowych.

"Będzie to przestrzeń do spotkań dla przedsiębiorców, którzy będą mogli porozmawiać o sprawach związanych z prowadzeniem swoich firm, o napotykanych trudnościach, a także wymienić się doświadczeniami. Liczymy na to, że uda się im nawiązać wiele cennych kontaktów, a także zasygnalizować nam, jakimi sprawami powinniśmy się zająć, aby pomóc im w codziennej działalności" - dodał.

W inauguracyjnym spotkaniu klubu wzięli udział członkowie Sudeckiego Związku Pracodawców oraz przedstawiciele średnich przedsiębiorstw z powiatu wałbrzyskiego, kamiennogórskiego i świdnickiego. "Chcielibyśmy, aby z czasem na naszych comiesięcznych spotkaniach gościli również przedstawiciele instytucji publicznych, takich jak Urząd Marszałkowski, Urząd Skarbowy czy ZUS. Pozwoliłoby to na wyjaśnienie wielu wątpliwości i pogłębienie wiedzy na ważne tematy" - powiedział Kowalski.

Sudecki Związek Pracodawców jest jedną z najstarszych organizacji pracodawców na Dolnym Śląsku. Należy do Konfederacji Lewiatan.
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.