PropertyDesign.pl

Sala konferencyjna nie musi być nudna

0 0
Sala konferencyjna nie musi być nudna
Fot. Propertydesign.pl

Sala konferencyjna to niezwykle wymagająca przestrzeń. W takim pomieszczeniu musi być funkcjonalnie i komfortowo. A jednym z ważniejszych elementów wyposażenia tego wnętrza jest miejsce do wygodnego siedzenia.

Propertydesign.pl prezentuje Top 10 designerskich sal konferencyjnych zaprojektowanych przez uznane pracownie, gdzie architekci postawili na klasyczne lub mniej typowe krzesła czy fotele. Łączy jej jedno dobry design i komfort wygodnego siedzenia.

Mocolocco dla Alma Market

Mieszczące się na 13 piętrze nowo otwartego biurowca Alma Tower w Krakowie (ul. Pilotów 10) biura Zarządu spółki Alma Market zostały zaprojektowane przez krakowskie biuro Mocolocco. W designerskiej sali konferencyjnej znajdują się krzesła i meble hiszpańskiej firmy Tresserrs. Wyróżnia je ciekawe wzornictwo.

Reform Architekt Marcin Tomaszewski dla EGC

Za projekt rearanżacji wnętrz dla firmy EGC odpowiada pracownia Reform Architekt Marcin Tomaszewski. Projekt zachwyca dbałością o każdy detal i ciekawym wzornictwem. Pracownia postawiła w salach konferencyjnych EGC na krzesła od Sitland i Profim.

Cały artykuł znajdziesz tutaj.

 

POLECAMY

KOMENTARZE (1)

  • Konferencja jest zawsze tylko po to, aby się spotkać w gronie firmowym i wyluzować. W maju mieliśmy takie spotkanie w Zielonej Polanie w Łączkach - bardzo pozytywne doświadczenie. Przede wszystkim - basen, kort, plaża, sauna, kulig, grillowanie, imprezki wieczorne - sami rozumiecie. Konferencja była tylko pretekstem ;-)

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.