Sala konferencyjna nie musi być nudna

Sala konferencyjna to niezwykle wymagająca przestrzeń. W takim pomieszczeniu musi być funkcjonalnie i komfortowo. A jednym z ważniejszych elementów wyposażenia tego wnętrza jest miejsce do wygodnego siedzenia.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Sala konferencyjna nie musi być nudna

PODZIEL SIĘ


Autor: Propertydesign.pl

PropertyDesign.pl

21 lut 2015 11:55


Propertydesign.pl prezentuje Top 10 designerskich sal konferencyjnych zaprojektowanych przez uznane pracownie, gdzie architekci postawili na klasyczne lub mniej typowe krzesła czy fotele. Łączy jej jedno dobry design i komfort wygodnego siedzenia.

Mocolocco dla Alma Market

Mieszczące się na 13 piętrze nowo otwartego biurowca Alma Tower w Krakowie (ul. Pilotów 10) biura Zarządu spółki Alma Market zostały zaprojektowane przez krakowskie biuro Mocolocco. W designerskiej sali konferencyjnej znajdują się krzesła i meble hiszpańskiej firmy Tresserrs. Wyróżnia je ciekawe wzornictwo.

Reform Architekt Marcin Tomaszewski dla EGC

Za projekt rearanżacji wnętrz dla firmy EGC odpowiada pracownia Reform Architekt Marcin Tomaszewski. Projekt zachwyca dbałością o każdy detal i ciekawym wzornictwem. Pracownia postawiła w salach konferencyjnych EGC na krzesła od Sitland i Profim.

Cały artykuł znajdziesz tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

kankins 2015-06-09 12:58:39

Konferencja jest zawsze tylko po to, aby się spotkać w gronie firmowym i wyluzować. W maju mieliśmy takie spotkanie w Zielonej Polanie w Łączkach - bardzo pozytywne doświadczenie. Przede wszystkim - basen, kort, plaża, sauna, kulig, grillowanie, imprezki wieczorne - sami rozumiecie. Konferencja była tylko pretekstem ;-)