Provident pomaga pracownikom w realizacji swoich pasji

W trzeciej edycji konkursu „Pasjonaci Providenta” jedenastu pracowników firmy otrzymało granty finansowe na rozwój swojego hobby. Dzięki nim mają szansę zarazić pasją współpracowników.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Provident pomaga pracownikom w realizacji swoich pasji

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

2 gru 2015 11:14


Celem programu „Pasjonaci Providenta” jest wspieranie pracowników i doradców klienta, którzy mają nietuzinkowe hobby i potrafią zainspirować oraz zachęcić do wspólnego działania swoich współpracowników. Projekt skierowany jest do wszystkich pracowników i doradców klienta z całej Polski.

Wśród laureatów znaleźli się m.in.: siatkarz, poeta, żeglarz, a także wizażystka i miłośniczka lotnictwa. Otrzymali oni grant na realizację swojego hobby. Zwycięzcy w ramach projektu zobowiązali się do zrealizowania pomysłów na rzecz współpracowników związanych z ich zainteresowaniami.

I tak - w niedługim czasie pracownicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w regatach żeglarskich, turnieju siatkarskim, warsztatach kreatywnego pisania, czy szkoleniach z zakresu wizażu i biżuterii.

Dodatkowo powstaną m.in.: Klub Off Road 4x4, klub wędkarski i kolejne regionalne Kluby Biegacza. Pasjonaci pomyśleli również o najmłodszych i już w przyszłym roku dla dzieci pracowników ruszy klub Małych Pilotów. 

– Nasz zespół to blisko jedenaście tysięcy osób. Wśród nich jest wielu pracowników i doradców klienta, którzy czas prywatny poświęcają na ciekawe hobby. Postanowiliśmy ich wesprzeć i tak narodził się projekt „Pasjonaci Providenta” – mówi Agnieszka Krajnik, koordynator ds. CSR Provident Polska. 

Granty dla pracowników

– Dla firmowych pasjonatów udział w programie, to możliwość zarażenia innych swoją pasją, a także otrzymania wsparcia finansowego od firmy na realizację swojego hobby. W ramach projektu organizowane są również ciekawe spotkania, podczas których pasjonaci dzielą się swoim doświadczeniem – dodaje Krajnik.

Konkurs składa się z dwóch etapów. W pierwszym, nadesłane zgłoszenia z całej Polski oceniane są przez jury konkursu złożone z reprezentantów wszystkich działów w firmie. Chętni zgłaszają wnioski konkursowe, w których przedstawiają w kreatywny sposób swoją pasję oraz pomysł, jak zarazić nią współpracowników.

Z wybranej przez jury dwudziestki półfinalistów, wszyscy pracownicy i doradcy klienta poprzez głosowanie SMS wybierają finałową dziesiątkę. Nagrodą jest grant finansowy w wysokości 3000 zł. Zwycięzcy zobowiązani są również do poprowadzenia warsztatów, spotkań dla współpracowników.

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.