Prezenty dla pracowników: Co warto wybrać na Boże Narodzenie?

0 0
Prezenty dla pracowników: Co warto wybrać na Boże Narodzenie?

Jakie niespodzianki możemy przygotować dla swoich współpracowników podczas firmowej Wigilii, żeby dopasować je do ich preferencji i nie popełnić faux pas? Czy wypada pracownikowi podarować m.in. karnet na masaż?

Wręczanie prezentów i wspólne obchodzenie Wigilii w firmie ma pozytywny wydźwięk w komunikacji wewnętrznej. Współpracownicy mają możliwość spotkania i rozmowy, która nie dotyczy wyłącznie tematów zawodowych i branżowych.

Czytaj też: Czy zdążycie jeszcze zarobić na takie prezenty? Sprawdźcie

Dzięki temu czują się lepiej w swoim środowisku pracy, co przekłada się na wzrost ich zaangażowania w powierzone im zadania. Pamięć o świętach i wręczaniu drobnych podarunków jest też elementem kształtującym wizerunek firmy jako dobrego pracodawcy, zaangażowanego w kontakt pomiędzy zatrudnionymi osobami.

- Pamiętamy, że pracownik jest częścią zespołu i społeczności, która powstaje w środowisku pracy. W ten sposób zyskujemy opinię dobrego pracodawcy - mówi Katarzyna Michałowska, project manager firmy Super Prezenty.

Czytaj też: Benefity pracownicze: Co podarować pracownikom na święta?

W myśl tego - można przełamać rutynę i postawić na oryginalny pomysł. - Nie obawiajmy się, że nasi współpracownicy są przyzwyczajeni do dostawania książek pod choinkę. Warto zmienić tradycję i pokazać się w firmie w innym świetle - jako osoby pełne pomysłów, od których inni mogą czerpać inspiracje - sugeruje  Katarzyna Michałowska. - Kiedy podarujemy swoim pracownikom vouchery na różnego rodzaju atrakcje możemy być pewni, że w ich oczach staniemy się kreatywni - dodaje.

Rutynowe darowanie bonów na zakupy czy koszy pełnych słodyczy może być odebrane jako przejaw lenistwa i braku pomysłowości. Większość pracowników nie patrzy przychylnie także na wręczanie gadżetów firmowych.

Warto przekonać się do zmiany i zastąpienia świątecznych gadżetów upominkiem, który zapewni rozrywkę oraz niezapomniane wrażenia. Bez kłopotu dobierzemy je do preferencji pracowników. Odważnym zapewnijmy motoryzacyjną przygodę lub podniebne atrakcje.

Czytaj też: Zamiast skarpet pod choinką, w prezencie lot motolotnią i jazda off road

Tym, którzy nie pragną niczego bardziej niż odpoczynku pozwólmy na wizytę w SPA czy salonie masażu. Natomiast fanom aktywności podarujmy karnet na taniec i fitness. A wielbicielom samodoskonalenia - różnego rodzaju warsztaty kulinarne.

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (3)

 • Ciekawą alternatywa dla koszy upominkowych jest eleganckie pudełko prezentowe z katalogiem, z którego osoba obdarowana sama wybiera wymarzony prezent: markowy alkohol, biżuterię, perfumy, akcesoria podróżne, piśmiennicze, itp.

  experiago.pl/prezenty-premium/
 • Najlepszym rozwiązaniem są kosze prezentowe. Ostatnio właśnie zamawiałam kosze na upominkowykosz.pl
 • To bardzo miły gest ze strony pracodawcy. U nas na święta było dla każdego wino, wybór dobrych serów oraz kalendarz jotankalendarze.pl/kalendarze/kalendarze-ksiazkowe/a5-bez-registrow/. Szef miał gest. :)

POLECAMY

 • ZMIEŃ WIDOK:

 • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
 • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
  Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
  Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
 • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.