Property News

Pracownicy wymagają przedszkola, biblioteki, a nawet strzelnicy w miejscu pracy

0 0
Pracownicy wymagają przedszkola, biblioteki, a nawet strzelnicy w miejscu pracy
Młodzi pracownicy preferują budynki w centrach miast, z dostępem do transportu publicznego, potrzebują większej powierzchni do pracy kreatywnej, miejsca do odpoczynku od pracy, restauracji ze zdrową żywnością, Fot. pixabay

Młodzi pracownicy biurowy wymagają dziś rozwiązań o jakich jeszcze 10 lat temu można było pomarzyć. Biuro przyszłości staje się nie tylko miejscem pracy. Już dziś pokolenia X, Y wymagają przedszkola, biblioteki, a nawet strzelnicy w budynku swojego biura.

O wyzwaniach stojących przed biurem przyszłości dyskutowano podczas V edycji Property Forum, w czasie sesji „Biura: X, Y, Z – biuro realne, a może wirtualne? Wyzwania stojące przed biurem przyszłości”.

- Powierzchnia biurowa stała się narzędziem walki o młodych, utalentowanych pracowników. - HR przejął kontrolę nad wyborem lokalizacji - mówił Karol Klin, regionalny kierownik ds. wynajmu Skanska Property Poland.

Młodzi pracownicy preferują budynki w centrach miast, z dostępem do transportu publicznego, potrzebują większej powierzchni do pracy kreatywnej, miejsca do odpoczynku od pracy, restauracji ze zdrową żywnością.

Do czynników branych pod uwagę przy wyborze powierzchni biurowej dochodzą również wykorzystane w projektach technologie, m.in. mobilne stanowiska wymagające wi-fi muszą być już standardem.

Cały artykuł znajdziesz tutaj.

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.