PKP Intercity stawia na nowoczesność. Szyje nowe stroje dla konduktorów

Granatowe, klasyczne w kroju stroje, krawaty i czapki dla panów oraz fulary i toczki dla pań - tak będzie ubrana załoga pokładowa pociągów EIC Premium już w grudniu tego roku.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

PKP Intercity stawia na nowoczesność. Szyje nowe stroje dla konduktorów

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

20 sie 2014 8:20


Już pod koniec przyszłego roku około 70 proc. pociągów PKP Intercity będzie nowych lub zmodernizowanych. Inwestycje w tabor to jednak tylko jeden z elementów zmiany na kolei. Dla klienta istotny jest również standard obsługi oraz to w jaki sposób się prezentuje.

Czytaj też: PKP Intercity zadba o czystość w pociągach. Pracownicy będą sprzątać w biegu

PKP Intercity ogłosiło właśnie przetarg na uszycie nowych strojów służbowych dla drużyn konduktorskich EIC Premium. Projekt przygotowali studenci z Wyższej Szkoły Mody i Wzornictwa – Via Moda. Ubrania mają mieć klasyczny charakter i być  funkcjonalne.

Klasyka i elegancja

Stroje nawiążą kolorystyką do barw PKP Intercity. Damska cześć załogi otrzyma klasyczne żakiety dopasowane do sylwetki z ozdobnymi ściegami na kołnierzu oraz klapach. W skład zestawu dla pań wejdą również spodnie, spódnica, koszula, kamizelka, fular oraz toczek.

Czytaj też: PKP Intercity chce kupić konduktorom tablety za ponad milion złotych

Panowie założą marynarki i spodnie z dodatkowym ściegiem na kieszeniach. W zestawie otrzymają: białą koszulę, krawat, kamizelkę oraz czapkę.

Na wszystkich strojach znajdować się będą subtelne logotypy PKP Intercity. W pierwszej kolejności nowe stroje otrzymają drużyny konduktorskie obsługujące składy EIC Premium. Docelowo przewoźnik odświeży również wizerunek pozostałych drużyn konduktorskich oraz pracowników kas.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.