Oto najbardziej designerskie biura w Polsce

• Propertydesign.pl wyróżniła nagrodą Property Design Awards 2017 najlepsze biura i biurowce w Polsce. 

• Zwycięzcy zostali wyłonieni po podliczeniu głosów jury i głosów czytelników portalu Propertydesign.pl.

• Laureaci otrzymali wyjątkowe statuetki, wyjątkowe, bo zaprojektowane przez samego Oskara Ziętę.

• Galę Property Design Awards 2017 poprowadził Piotr Kraśko.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Oto najbardziej designerskie biura w Polsce

PODZIEL SIĘ


Autor: zwi

PropertyDesign.pl

17 lut 2017 16:02


Nagrodę w kategorii najlepszy biurowiec otrzymał The Tides w Warszawie. Statuetkę odebrała Paulina Mikołajczuk, dyrektor marketingu The Tides i prof. Ewa Kuryłowicz.

- Pewien człowiek powiedział mi, że ten dzień będzie szczęśliwy. Rzeczywiście tak się stało dzięki otrzymanej nagrodzie. Dziękuję autorowi projektu, panu Jackowi Świderskiemu, jury, a także wszystkim tym, którzy z nami współpracowali - powiedziała Paulina Mikołajczuk.

To jedna z najbardziej ekskluzywnych inwestycji, jaka powstała w Polsce w ostatnich latach. Stojący nad brzegiem Wisły The Tides, wyróżnia się unikatową architekturą. Jest jednym z ostatnich projektów, nad którymi pracował wybitny polski architekt prof. Stefan Kuryłowicz wraz ze swoim zespołem projektowym Kuryłowicz & Associates. Po jego śmierci dzieła dokończył architekt Jacek Świderski.

- Dla projektantów to zawsze niezwykły dzień. Bardzo się cieszymy, że ten budynek wzrasta w Warszawie, w tym niezwykłym miejscu. Mamy nadzieję, że uzupełni Wisłę. Bardzo się cieszę, że jego budowa dobiegła końca i mam nadzieję, że będzie dobrze funkcjonował - dodała Ewa Kuryłowicz.

The Tides The Tides

Wśród nominowanych w tej kategorii znalazły się następujące obiekty: The Tides w Warszawie, Q22 w Warszawie, Warsaw Spire, biurowiec Komandorska 12 we Wrocławiu oraz Silesia Business Park C w Katowicach.

W kategorii Design wnętrze - biuro wygrał projekt Workplace, na zamówienie domu mediowego MediaCom. Firma stworzyła nowoczesną siedzibę, której przestrzenie - topograficznie i estetycznie - inspirowane są najbardziej charakterystycznymi atrakcjami Warszawy. Biuro zaskakuje funkcjonalnością: mamy tu strefy desk-sharing, sale spotkań, budki telefoniczne. Przestrzeń podzielona na strefy pracy indywidualnej, strefy projektowe, przestrzenie networkingowe - to tylko niektóre z rozwiązań, które znaleźć można w tym niepowtarzalnym biurze.

Statuetkę odebrali: Bogusz Parzyszek, Dominika Zielińska - właściciele Workplace Solution i Marzena Bednarczyk - architekt oraz Grzegorz Gaj, Administration Direction, Mediacom.

- Proszę wyobrazić sobie urząd skarbowy, który jest kolorowy i w którym panuje pozytywna atmosfera. Wyobraźcie sobie, że większość biur w naszym kraju projektowana jest w taki sposób, że ludzie są smutni, nie czerpią radości z pracy. Gdybyśmy projektowali biura oparte na szczęściu i rozwoju, to mielibyśmy dużo lepszy kraj - powiedział Bogusz Parzyszek.

MediaCom MediaCom

Wśród nominowanych znaleźli się: MediaCom w Warszawie, Opera Softwear Wrocław, Cobu Design, biuro JLL w Warszawie oraz Wyborowa Pernord Ricard.

Więcej tutaj. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.