Oto 10 nieoczywistych pomysłów na integrację pracowników

Impreza, biesiada, dyskoteka, bankiet albo koktajl? Pracodawcy zdają sobie sprawę z wartości efektywnie pracującego zespołu, dlatego też chętnie inwestują w jego integrację - ale coraz rzadziej w oczywisty sposób. Oto 10 niesztampowych sposobów na scalenie pracowników.

Autor: Justyna Koc 12 paź 2016 7:46

REKLAMA

Biegi survivalowe

Ponad 70 osób z firmy Idea Expert wystartowało w jednej drużynie podczas ekstremalnego biegu przez przeszkody Runmageddonu Classic Beskidy 2015, który odbył się w Myślenicach. Za każdy kilometr przebiegnięty przez każdego pracownika, firma przeznaczyła 5 zł na cele charytatywne.

– Biegi survivalowe to świetna okazja do przeżycia przygody w grupie współpracowników i zmierzenia się ze swoimi ograniczeniami. To również dobry sposób na sprawdzenie swojej siły charakteru i umiejętności pracy w grupie – komentuje Andrzej Marchlewski, współorganizator Men Expert Survival Race.

Jak podkreśla Marchlewski, zaletą tego typu imprez biegowych, szczególnie cenioną przez pracodawców, jest możliwość przełamania lodów na linii kadra zarządzająca – pracownicy niższego szczebla.

– W chwilach wspólnego, wręcz morderczego wysiłku nie liczy się, jakie zajmujesz stanowisko w firmie. Nieważne czy jesteś stażystą czy menedżerem, i tak wylądujesz na mecie wykończony i umazany w błocie – ocenia Marchlewski. (Fot. Mat. pras. Runmageddon)


Puls HR Puls HR

Oto 10 nieoczywistych pomysłów na integrację pracowników

5 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Radek 2017-03-02 10:08:42

Ostatnio razem z najlepszaimpreza.pl zorganizowalismy wyjazd integracyjny dla pracownikow mojej firmy. Spływ kajakowy + jazda na quadach i gry zespolowe to genialny sposob na zjednanie pracownikow. Bawilismy sie swietnie!

Arek 2017-02-24 13:31:48

Mam swoją firmę i staram się chociaż raz w roku zabrać pracowników na integracje. Odwiedziliśmy w tamtym roku aerotunel w Lesznie. Kto wie może w tym roku skorzystam z tych 10 proponowanych pomysłów. Niezłym wydaje się Off road szczególnie, że zatrudniam więcej panów niż pań.

Redakcja 2016-10-25 15:30:45

Pani Marto,
Z jakich dwóch przeglądarek Pani korzysta?

REKLAMA