Oto 10 nieoczywistych pomysłów na integrację pracowników

Impreza, biesiada, dyskoteka, bankiet albo koktajl? Pracodawcy zdają sobie sprawę z wartości efektywnie pracującego zespołu, dlatego też chętnie inwestują w jego integrację - ale coraz rzadziej w oczywisty sposób. Oto 10 niesztampowych sposobów na scalenie pracowników.

Autor: Justyna Koc 12 paź 2016 7:46

REKLAMA

Biegi survivalowe

Ponad 70 osób z firmy Idea Expert wystartowało w jednej drużynie podczas ekstremalnego biegu przez przeszkody Runmageddonu Classic Beskidy 2015, który odbył się w Myślenicach. Za każdy kilometr przebiegnięty przez każdego pracownika, firma przeznaczyła 5 zł na cele charytatywne.

– Biegi survivalowe to świetna okazja do przeżycia przygody w grupie współpracowników i zmierzenia się ze swoimi ograniczeniami. To również dobry sposób na sprawdzenie swojej siły charakteru i umiejętności pracy w grupie – komentuje Andrzej Marchlewski, współorganizator Men Expert Survival Race.

Jak podkreśla Marchlewski, zaletą tego typu imprez biegowych, szczególnie cenioną przez pracodawców, jest możliwość przełamania lodów na linii kadra zarządzająca – pracownicy niższego szczebla.

– W chwilach wspólnego, wręcz morderczego wysiłku nie liczy się, jakie zajmujesz stanowisko w firmie. Nieważne czy jesteś stażystą czy menedżerem, i tak wylądujesz na mecie wykończony i umazany w błocie – ocenia Marchlewski. (Fot. Mat. pras. Runmageddon)


Puls HR Puls HR

Oto 10 nieoczywistych pomysłów na integrację pracowników


REKLAMA

8 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Zorros 2017-06-05 16:21:33

Robiliśmy imprezę na statku w Warszawie na Ok 100 osób i wyszło super. Polecam statek Missisipi

koala 2017-05-26 13:41:00

Ja myślę, że grunt to właśnie wymyśleć dla swoich pracowników coś kreatywnego. Nie zawsze musi to kosztować gigantyczne pieniądze. Zobacz sobie na kilka nietuzinkowych propozycji takich firmowych imprez, które proponuje firma Gamma Discover. Są tam rozrywki w postaci np. przejścia boso po rozżarzonych węglach, event w stylu brazylijskiej fiesty, warsztaty sushi, degustacja whisky lub cygar czy wiele innych. Twoi pracownicy na pewno na długo zapamiętają takie atrakcje :)

Iga 2017-05-06 19:50:55

Do nieoczywistych pomysłów można spokojnie zaliczyć strzelanie z łuku. Sport dla każdego, nie trzeba się namęczyć, a adrenalina towarzyszy każdej wypuszczanej strzale. Dużo celów 3D poukrywanych w starym forcie na ścieżce łuczniczej 3d. Potem integracja przy ognisku.