Oto 10 nieoczywistych pomysłów na integrację pracowników

Impreza, biesiada, dyskoteka, bankiet albo koktajl? Pracodawcy zdają sobie sprawę z wartości efektywnie pracującego zespołu, dlatego też chętnie inwestują w jego integrację - ale coraz rzadziej w oczywisty sposób. Oto 10 niesztampowych sposobów na scalenie pracowników.

Autor: Justyna Koc 12 paź 2016 7:46

REKLAMA

Biegi survivalowe

Ponad 70 osób z firmy Idea Expert wystartowało w jednej drużynie podczas ekstremalnego biegu przez przeszkody Runmageddonu Classic Beskidy 2015, który odbył się w Myślenicach. Za każdy kilometr przebiegnięty przez każdego pracownika, firma przeznaczyła 5 zł na cele charytatywne.

– Biegi survivalowe to świetna okazja do przeżycia przygody w grupie współpracowników i zmierzenia się ze swoimi ograniczeniami. To również dobry sposób na sprawdzenie swojej siły charakteru i umiejętności pracy w grupie – komentuje Andrzej Marchlewski, współorganizator Men Expert Survival Race.

Jak podkreśla Marchlewski, zaletą tego typu imprez biegowych, szczególnie cenioną przez pracodawców, jest możliwość przełamania lodów na linii kadra zarządzająca – pracownicy niższego szczebla.

– W chwilach wspólnego, wręcz morderczego wysiłku nie liczy się, jakie zajmujesz stanowisko w firmie. Nieważne czy jesteś stażystą czy menedżerem, i tak wylądujesz na mecie wykończony i umazany w błocie – ocenia Marchlewski. (Fot. Mat. pras. Runmageddon)


Puls HR Puls HR

Oto 10 nieoczywistych pomysłów na integrację pracowników

3 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Redakcja 2016-10-25 15:30:45

Pani Marto,
Z jakich dwóch przeglądarek Pani korzysta?

Marta 2016-10-21 12:44:05

Czy tylko ja mam problem z przewijaniem obrazków? próbowałam już na dwóch przeglądarkach i nie działa, wciąż pokazuje mi tylko pierwszy slajd.

gf 2016-10-12 15:14:52

i tak kazdy chodzi na te imprezy z obowiazku , a nie z przyjemnosci. praca to praca, a zycie poza praca musi byc od pracy oddzielone. mi zawsze jak proponuja te imprezy-popijawy w restauracjach to odmawiam i mam gdzies co sobie o mnie kierownik pomysli.

REKLAMA