Nowa siedziba Deloitte w Katowicach

W grudniu 2014 r. katowickie biuro firmy Deloitte zmieniło swoją lokalizację. Śląski oddział będzie się mieścił w nowoczesnym centrum biurowym Silesia Star przy ul. Uniwersyteckiej 18.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Nowa siedziba Deloitte w Katowicach

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

5 sty 2015 16:55


Biuro Deloitte w Katowicach świadczy swoje usługi doradcze w ramach sześciu najważniejszych obszarów: audytu, doradztwa podatkowego, doradztwa gospodarczego, zarządzania ryzykiem, doradztwa finansowego oraz porad prawnych.

Łącznie w katowickim oddziale Deloitte pracuje obecnie blisko 80 osób. W nowym biurowcu Silesia Star, zaprojektowanym przez pracownię architektoniczną Kuryłowicz & Associates i należącym do LC Corp, firma Deloitte wynajmuje ponad 900 m2.

Czytaj też: PKO BP z nową siedzibą w Radomiu

O wyborze tego miejsca zdecydowała jego atrakcyjna lokalizacja. Budynek znajduje się w prestiżowej i dobrze skomunikowanej okolicy, naprzeciwko budowanej właśnie tzw. Strefy Kultury, i zaledwie kilka minut od katowickiego Spodka.

- Nowa lokalizacja odpowiada potrzebom prowadzenia naszego biznesu, pracownikom, a także klientom, którzy pochodzą z całego regionu. Podczas dziesięciu lat obecności Deloitte na Górnym Śląsku znacznie poszerzyliśmy spektrum branż, z którymi współpracujemy i usług, które oferujemy. Deloitte docenia potencjał śląskiego rynku, wysoką jakość edukacji, co stwarza nam możliwość znalezienia utalentowanych pracowników oraz dynamiczny rozwój usług doradczych w tym regionie – mówi Artur Maziarka, partner w Dziale Audytu w Katowicach, Deloitte.

Czytaj też: Zespół Randstad już w nowej siedzibie

Górnośląski oddział Deloitte specjalizuje się również w zakresie kompleksowej obsługi przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, przez którą dotychczas przewinęło się ponad 200 firm. Jak dotąd przedsiębiorstwa te zainwestowały tu łącznie ok. 21,5 mld zł. Deloitte wspiera biznesowo zarówno przedsiębiorców, którzy dopiero zamierzają rozpocząć działalność w strefie, jak również tych już działających.

Oprócz centrali w Warszawie i biura w Katowicach, Deloitte posiada także oddziały w Krakowie, Poznaniu, Rzeszowie, Wrocławiu, Gdańsku, Szczecinie i Łodzi. Obecnie w polskich strukturach Deloitte pracuje ponad 1200 osób.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.