Miejsce pracy, do którego chce się wracać? Z taką myślą Allegro tworzyło swoje biuro

Allegro - Biuro Dom w warszawskim biurowcu Q22 to wyjątkowa przestrzeń do pracy, taka do której chce się wracać.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Miejsce pracy, do którego chce się wracać? Z taką myślą Allegro tworzyło swoje biuro

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyDesign.pl

PropertyDesign.pl

23 sie 2017 15:09


Allegro - Biuro Dom w biurowcu Q22 zostało nominowane w konkursie Prime Property Prize 2017 w kategorii Przestrzeń Komercyjna.

Inwestycja obejmowała ponad 5 tys. mkw. powierzchni na 3 piętrach warszawskiego biurowca Q22. Docelowo będzie tu pracować do 450 osób. Liczne zespoły scrum’owe pracujące w metodyce agile i bardzo zróżnicowany charakter pracy w organizacji (od funkcji administracyjnych po prace kreatywne), wymagały nietypowego podejścia do planowania przestrzeni. Ostatecznie aż 42 proc. powierzchni zajmują strefy wsparcia (spotkań, socjalne, inne), a biurka do pracy indywidualnej stanowią 58 proc.

Jak wspominają projektanci, zależało im na stworzeniu biura, do którego chce się wracać. (fot. Adam Grzesik) Jak wspominają projektanci, zależało im na stworzeniu biura, do którego chce się wracać. (fot. Adam Grzesik)

Za projekt Allegro - Biuro Dom odpowiada Workplace Solutions. Jak wspominają projektanci, zależało im na stworzeniu biura, do którego chce się wracać.

Konkurs Prime Property Prize 2017 organizowany jest przez grupę PTWP, wydawcę Propertynews.pl, Propertydesign.pl i PulsHR.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Dawid 2017-08-24 08:51:00

Trochę szkoda że podnieśli ceny więc człowiek musi się do tego wszystkiego dokładać. Liczę na to że w dłuższym okresie czasu pojawi się konkurent na rynku polskim który będzie mógł konkurować z takim aledrogo czy olx. Niby powstają takie portale jak np ogryzek.pl ale nie mam pewności czy się przebiją