Masz wyjątkowe biuro? Pochwal się nim i zgłoś się do konkursu Office Superstar

Rozpoczął się konkurs Office Superstar, organizowany przez firmę doradczą CBRE, który ma na celu wyłonienie najlepszych aranżacji biurowych w Polsce.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Masz wyjątkowe biuro? Pochwal się nim i zgłoś się do konkursu Office Superstar

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

20 lip 2017 14:46


Konkurs Office Superstar skierowany jest do firm i instytucji, które posiadają lub wynajmują własne biura, a ich aranżacja podkreśla kulturę organizacyjną oraz nastawienie do pracownika.

Organizacje mogą zgłaszać swoje biura w ramach 12 kategorii konkursowych m. in: na najlepszą przestrzeń konferencyjną, biuro coworkingowe, biuro innowacyjne czy najlepsze aranżacje biura w 6 wybranych branżach (w tym: prawniczej, technologicznej czy kreatywnej), na stronie www.officesuperstar.pl.

Wraz z rozwojem biznesu zmianie uległo rozumienie pojęcia biura, które nie jest już definiowane tylko jako miejsce pracy z szeregiem zagraconych biurek w open space’ach. Obecnie przestrzeń biurowa to miejsce spotkań kilku pokoleń, które łączy na jednej powierzchni różne style pracy i przyzwyczajenia. Innowacyjne rozwiązania technologiczne, przestronne sale konferencyjne dedykowane spotkaniom z klientami, miejsca pracy dla grup roboczych czy strefy nieformalnych spotkań, to cechy charakterystyczne dzisiejszych miejsc pracy. Ideą konkursu Office Superstar jest wyłonienie i nagrodzenie firm, które identyfikują się z takim rozumieniem biura.

Wyboru laureatów dokona Kapituła Konkursowa, złożona z 12 ekspertów reprezentujących różne branże. Wśród nich jest m.in.: prof. dr hab. inż. architekt Ewa Kuryłowicz, Natalia Hatalska - autorka „Trendbooka”, Radosław Gajda - autor vloga „Architecture is a good idea”, Ewa Andrzejewska - redaktor naczelna „Eurobuild CEE”.

Projekt organizowany jest przez firmę doradczą CBRE, a jego partnerami są Philips Lighting oraz grupa Nowy Styl. Zgłoszenia do konkursu trwają do 31 sierpnia 2017 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.