Future Processing: Mają atrakcje jak na wakacjach. A są w pracy

Masaże, sauny, fitness i siłownia. To wcale nie spa, lecz gliwicka firma Future Processing. Wzorem Google, także u nas rozpieszcza się programistów i informatyków. Zobaczcie jak.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Future Processing: Mają atrakcje jak na wakacjach. A są w pracy

PODZIEL SIĘ


Autor: jo

9 paź 2014 6:16


Future Processing momentami bardziej niż korporację przypomina centrum rekreacyjno-sportowe. Między kondygnacjami zainstalowano zjeżdżalnie, na parterze zaś uruchomiono w pełni wyposażoną siłownię oraz centrum spa.

W tej pierwszej informatycy i programiści z Future Processing (ok. 600 pracowników) mogą odetchnąć od pracy intelektualnej, zamieniając ją w wylewanie siódmych potów. W siłowni organizowane są zajęcia m.in. fitness, pilatesu czy zumby. Do dyspozycji są także profesjonalni trenerzy.

Czytaj też: Sopocka spółka IT płaci swoim ludziom za... pedałowanie

W strefie spa z kolei uruchomiono jacuzzi oraz dwie sauny – suchą i parową. Można skorzystać także z usług fizjoterapeutki, w tym m.in. z masażów. Do dyspozycji są poza tym stoły bilardowe czy piłkarzyki. Na partnerze i pierwszym piętrze biurowca urządzono restaurację (z akwariami) i olbrzymim tarasem (w donicach posadzono żywe drzewka oliwkowe).

Ale to nie oznacza końca atrakcji w gliwickiej firmie Future Processing. Tuż za jej oknami ma powstać - równie nowoczesny co reszta - ogród, w którym pracownicy zamiast za biurkiem będą mogli podczas spaceru rozmawiać o realizowanych projektach

Czytaj też: Firmy IT mogą liczyć na tysiące młodych specjalistów

A, że w FP pracownicy mogą mieć - dosłownie - co dusza zapragnie, cały czas zgłaszają, czego im brakuje w supernowoczesnej siedzibie.

- Mamy system, gdzie pracownicy mogą zgłaszać swoje propozycje zmian. Mogą to być drobne sprawy, jak wybudowanie wiaty nad stojakami rowerowymi lub znacznie poważniejsze zmiany w firmie w wyniku opinii w corocznym badaniu satysfakcji, które u nas zyskało nazwę ankiety Happy Team - wyjaśnia Jarosław Czaja, szef FP.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

3 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

co ty tam wiesz 2015-03-27 10:51:47

zjeżdżalnia już jest :D

Redhead 2014-10-09 21:01:22

Ale nie ma zjeżdżalni :-)

gg 2014-10-09 16:21:52

W Warszawskiej siedzibie Agory (Gazeta.pl) też jest siłownia, sauna, ogródek, stołówka itd ;)