Ferie zimowe: Atena wspiera pracujących rodziców

• Urlop liczy 26 dni, tymczasem „szkolne wolne” w roku 2017 to aż 122 dni licząc z wakacjami letnimi i zimowymi feriami.
• Atena, sopocka spółka informatyczna zatrudniająca ponad 450 osób, rozwiązała ten problem, organizując zajęcia dla dzieci w… firmowym budynku.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Ferie zimowe: Atena wspiera pracujących rodziców

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

7 lut 2017 12:17


W zimowych, trwających dwa tygodnie warsztatach, przygotowanych i prowadzonych przez profesjonalną firmę edukacyjną wzięło udział ponad 80 pociech pracowników. Czas dzieciom wypełniły gry i zabawy, a także eksperymenty laboratoryjne, warsztaty informatyczne oraz rozmowy na temat bezpiecznego korzystania z internetu, które poprowadzili pracownicy Ateny.

(Fot. Mat. pras.) (Fot. Mat. pras.)

- Szukaliśmy rozwiązania, które będzie atrakcyjne i wartościowe dla dzieci i jednocześnie pokaże naszym pracownikom, że zależy nam na komforcie ich pracy – mówi Justyna Wajs-Jakimczyk, prezes Ateny i jednocześnie pomysłodawczyni projektu.

– Cieszy nas rosnące z roku na rok uczestnictwo małych „Ateńczyków” w naszych warsztatach - dodaje Wajs-Jakimczyk.

(Fot. Mat. pras.) (Fot. Mat. pras.)

Warsztaty z Ateną mają także swoją letnią odsłonę – wówczas zajęcia organizowane są aż przez cztery tygodnie i bierze w nich udział ponad 180 dzieci.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

nat 2017-02-07 15:04:14

SUPER! oby więcej firm było tak super-normalnych! wolałabym takie zajęcia niż jakieś durne spotkanie integracyjne w piciem na umór i tańcami z pijanymi dyrektorami...