www.rynekzdrowia.pl

Dyrektorka szpitala chroni pracowników i krytykuje kampanię wyborczą

0 0
Dyrektorka szpitala chroni pracowników i krytykuje kampanię wyborczą
fot. Flickr

- Proszę nie prowadzić nieprzemyślanych akcji, które mogą powodować zagrożenie dla poczucia bezpieczeństwa pracowników - tymi słowami Grażyna Kuczera, dyrektor WSS nr 2 w Jastrzębiu Zdroju zaprotestowała wobec kampanii wyborczej jednej z partii.

"Nawiązując do trwającej kampanii wyborczej oraz faktu, iż działania polityków podejmowane w ramach kampanii odbijają się negatywnie na szpitalu wzbudzając uzasadniony niepokój, nie tylko wśród pacjentów szpitala, ale przede wszystkim wśród pracowników jednostki, uznałam, że jako dyrektor jestem zobowiązana do zabrania głosu" - informuje serwis jasnet.pl, który opublikował oświadczenie dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2.

Czytaj też: Dwie minuty spóźnienia i płacisz 2,5 zł kary. Taki list otrzymali lekarze

"Moje olbrzymie zdziwienie wywołała treść zawarta w materiale przedwyborczym jednej z partii politycznych, która w obszarze służby zdrowia obiecuje chronić jakość usług szpitala poprzez sprzeciw wobec rzekomej nieodpowiedzialnej prywatyzacji" - dodaje dyrektor.

"Nie można się zgodzić na publikowanie haseł, które niepokojąco sugerują tak wielkie zmiany jak prywatyzacja. Wobec powyższego oświadczam, że nie tylko nieodpowiedzialnej prywatyzacji, ale żadnej innej w szpitalu nie prowadzę, a powyższy priorytet wskazany przez partię X, stanowi jedynie nie podparte faktami słowa" - zauważa szefowa szpitala.

Czytaj też: Założyli związek zawodowy "Solidarność" i od razu stracili pracę

Dodaje: "Proszę nie prowadzić nieprzemyślanych akcji, które mogą powodować zagrożenie dla poczucia bezpieczeństwa pracowników - fachowców w swoich dziedzinach, ludzi odpowiedzialnych".

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.