100 pracowników Deloitte w nowej siedzibie

Firma Deloitte wprowadziła się do biurowca Dominikański we Wrocławiu. W biurze uruchomionym oficjalnie 26 października pracuje 100 osób.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

100 pracowników Deloitte w nowej siedzibie

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

26 paź 2015 9:07


Jak twierdzi Bartłomiej Suszko, partner w dziale doradztwa podatkowego Deloitte, szef wrocławskiego oddziału, Dolny Śląsk jest jednym z liderów innowacyjności, dlatego wrocławskie biuro jest dla Deloitte jednym z wiodących w Polsce.

- Szczycimy się tym, że zatrudniamy zarówno specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, jak i utalentowanych młodych absolwentów najlepszych wyższych uczelni krajowych i zagranicznych. Rozwijamy się. Nasz zespół rośnie rok rocznie, w odpowiedzi na zapotrzebowania rynku stale poszerzamy zakres oferowanych usług stąd potrzeba przeniesienia się do większego biura – mówi Bartłomiej Suszko.

- Mając wielu klientów we Wrocławiu i województwie dolnośląskim, szukaliśmy lokalizacji, która będzie dla nich łatwo dostępna i jednocześnie zapewni niezbędną i nowoczesną infrastrukturę, ułatwiającą codzienną pracę naszym pracownikom. Kompleks biurowy Dominikański, zlokalizowany w centrum, nieopodal wrocławskiego rynku, spełnia te oczekiwania – dodaje.

Cały artykuł znajdziesz tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.