Wojciech Fibak "rekrutuje". Oferta tylko dla kobiet

0 0
Wojciech Fibak "rekrutuje". Oferta tylko dla kobiet

Legenda polskiego tenisa - Wojciech Fibak, który w światowym rankingu był klasyfikowany na dziesiątym miejscu i ma na swoim koncie triumf w Australian Open w grze podwójnej, postanowił spróbować swoich sił na innym boisku - "matrymonialnym".

Magazyn "Wprost" postanowił sprawdzić pogłoski jakoby Fidak "swatał" młode dziewczyny ze starszymi mężczyznami ze swojego kręgu. Malina Błańska, dziennikarka "Wprost" wysłała do byłego tenisisty SMS-a o treści "Panie Wojtku, czy może pomaga pan miłym dziewczynom poznać i zarobić przy poznaniu miłych panów? Miła dziewczyna".

Fibak, zainteresowany spotkaniem oddzwonił następnego dnia - podaje "Wprost". Już na pierwszym spotkaniu proponował dziewczynie znajomość z biznesmenem z Nowego Jorku. Na drugie spotkanie Malina przyszła z koleżanką.

- Oglądał mnie. Sprawdzał, czy jestem atrakcyjna, jaką mam figurę. Kazał mi podnieść ręce. Po chwili próbował mnie pocałować, ale wykręciłam się, mówiąc, że palę papierosy. Złapał mnie rękami za twarz - relacjonuje na łamach "Wprost" koleżanka Błańskiej.

Według niej Fibak zachowywał się jak profesjonalista, w związku z czym pewnie nie była pierwszą, którą chciał "zatrudnić" - można przeczytać w gazecie.

Kiedy "Wprost" przyznał się do prowokacji, legendarny tenisista również wyłożył karty na stół - nie czuł się jednak w żaden sposób winny, ponieważ nie czerpał ze "swatania" żadnych korzyści finansowych.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.