PropertyDesign.pl

W takim biurze chce się pracować

0 0
W takim biurze chce się pracować
Biuro Nordea w Symetris Business Park (fot.mat.pras.)

3 tys. mkw. dla 300 osób? Taką przestrzenią dysponują pracownicy Nordei w Łodzi. W Symetris Business Park uruchomiono właśnie nowe biuro tej firmy. Wdrożono w nim nową koncepcję organizacji przestrzeni, która polega na elastycznym dopasowaniu pomieszczeń do charakteru pracy i wymagań pracowników.

- Rozwijamy się bardzo dynamicznie. Zatrudniamy obecnie ponad 1 600 osób w Łodzi i Trójmieście, a Symetris Business Park jest naszą trzecią lokalizacją w Łodzi. Planując nową przestrzeń biurową szczególną uwagę zwróciliśmy na efektywność biur połączoną z komfortem dla naszych pracowników. Zastosowaliśmy unikalne w skali kraju rozwiązanie, gdzie pracownicy podczas warsztatów określali samodzielnie wymogi przestrzeni biurowej. Jednocześnie pomieszczenia zaprojektowane są zgodnie z koncepcją Nordea Unlimited, wypracowaną i wdrożoną w biurach w Skandynawii - mówi Mikołaj Ługowski, dyrektor Nordea Bank AB Oddział w Polsce.

Koncepcja Nordea Unlimited oparta jest na podejściu elastycznego wykorzystania miejsc pracy. W całym budynku dostępna jest sieć Wi-Fi. Pracownicy nie muszą przez osiem godzin pracować przy standardowym biurku, mogą wybrać dogodne dla siebie miejsce w zależności od zadań zaplanowanych w ciągu dnia.

Do dyspozycji mają sale konferencyjne, mniejsze pomieszczenia do pracy projektowej lub też wygodne fotele w strefach relaksacyjnych. Wszystkie meble są ergonomiczne, a standardowe biurka mają możliwość elektrycznej regulacji wysokości blatów. Dodatkowo każde z pięter wyposażone jest w nowoczesne automaty do parzenia kawy.

Więcej czytaj na propertydesign.pl

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.