Twórca aplikacji Pola: Chcemy rozwinąć nasz projekt o kwestie pracownicze

Twórcy aplikacji Pola myślą o wprowadzeniu rozwiązania, które pozwoli na pozyskiwanie informacji dotyczących kwestii wynagrodzeń i zatrudniania pracowników.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Twórca aplikacji Pola: Chcemy rozwinąć nasz projekt o kwestie pracownicze

PODZIEL SIĘ


Autor: PortalSpozywczy.pl

www.portalspozywczy.pl

1 lip 2016 12:35


Algorytm "Poli" ocenia dany produkt w skali od 0 do 100 na bazie informacji o tym, czy dany producent opiera się na polskim kapitale, prowadzi w Polsce produkcję, tworzy wykwalifikowane miejsca pracy oraz czy jest częścią zagranicznego koncernu. Od listopada 2015 roku aplikację Pola pobrano ponad 220 tysięcy razy.

- Myślimy o rozwiązaniu, które pozwoli na pozyskiwanie informacji na temat usług i handlu. Chodzi o to aby znajdując się w danej lokalizacji móc znaleźć najbliższą polską kawiarnię albo polskiego fryzjera, a niekoniecznie międzynarodową sieciówkę - mówi Piotr Trudnowski, członek zarządu Klubu Jagiellońskiego i jeden z pomysłodawców aplikacji Pola.

Na tym jednak nie koniec. Klub Jagielloński chce także przeprowadzić dyskusję ewaluacyjną na temat innych kryteriów, dotyczących np. kwestii wynagrodzeń i zatrudniania pracowników.

- Wymagają one ogromnego researchu, ale jeśli będziemy mogli zaangażować w to użytkowników, to może się udać. Już w tym momencie poziom zaangażowania osób korzystających z Poli pozytywnie nas zaskoczył - podsumowuje Piotr Trudnowski.

Cały artykuł znajdziesz tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.