Szejk Dubaju skontrolował urzędy. Nie zastał personelu

• Muhammad al-Maktum - szejk Dubaju - skontrolował w niedzielę rano, 28 sierpnia, kilka urzędów zajmujących się sprawami obywateli.
• Jak odkrył, nie było tam żadnego personelu. Film z kontroli stał się hitem internetu - informuje gazeta "Gulf News".
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Szejk Dubaju skontrolował urzędy. Nie zastał personelu

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP/MN

29 sie 2016 16:37


Szejk Muhammad znany jest z niezapowiedzianych kontroli różnych instytucji państwowych, gdyż pragnie osobiście upewnić się co do jakości świadczonych przez nie usług. Najnowsza wizytacja zaczęła się w niedzielę, która w Zjednoczonych Emiratach Arabskich jest dniem roboczym, o 7.30, więc szefowie odwiedzonych przez monarchę instytucji powinni być już w pracy. Niestety, żaden z nich nie pojawił się na czas.

Wideo, które na Twitterze udostępniło Biuro Medialne Dubaju, przedstawia szejka Muhammada powitanego jedynie przez wiszący na ścianie za pustym biurkiem portret z jego podobizną. Film zrobił furorę w mediach społecznościowych.

محمد بن راشد يقوم بجولة ميدانية تفقدية على الدوائرالحكومية بدبي صباح اليوم #دبي pic.twitter.com/RR9pPqaE7g

— Dubai Media Office (@DXBMediaOffice) 28 sierpnia 2016

"(Szejk) chciał wysłać jasny przekaz. Rzetelność pracy zaczyna się od kierownictwa, więc nie wyciągniemy konsekwencji wobec szeregowych pracowników, skoro ich szefów nie było na miejscu" - podkreślił szef Biura Medialnego Dubaju.

Według "Gulf News" odwiedzone przez szejka urzędy to wydział ekonomicznego rozwoju Dubaju, wydział gruntów i rada miejska.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.