Szefowej dobra rada. Prosto z Facebooka

0 0
Szefowej dobra rada. Prosto z Facebooka

Błyskotliwa kariera – kiedyś Google, dziś Facebook. To, co usłyszała od swojego szefa Sheryl Sandberg musiało być mocne.

O wskazówkach, jakie otrzymała od swojego szefa Sheryl Sandberg - prawa ręka Marka Zuckerberga, młodego prezesa i współzałożyciela Facebooka - pisze „Puls Biznesu".

Sandberg jest dyrektorem operacyjnym Facebooka, do którego przeszła z Google. To właśnie tam otrzymała radę, którą ma ciągle w pamięci - podaje „Puls Biznesu". Słowa miały paść w 2001 r., kiedy Eric Schmidt objął stanowisko prezesa Google. Koncern miał wtedy mniej niż tysiąc pracowników, dziś ma ich około 30 tys. Sandberg pracowała wtedy dla sekretarza skarbu Larry'ego Summersa. Wahając się przed przyjęciem pracy w Google, Sandberg usłyszała od Schmidta: "Jeśli zaoferowano ci miejsce w rakiecie, bierz to, nie pytaj, które masz siedzenie" - pisze „Puls Biznesu".

Mark Zuckerberg też podobno nie szczędzi Sandberg dobrych rada. "Sheryl, twoim największym problemem jest to, że cały czas próbujesz wszystkich zadowolić" - miał powiedzieć Zuckerberg. Młody geniusz internetu dodał, że nie można zmienić świata, jeśli nie jest się w stanie mówić rzeczy, które nie wszyscy lubią.

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.