Sukienka księżniczki Charlotte nie przyniesie projektantce fortuny

Hiszpańska projektantka sukienki brytyjskiej księżniczki Charlotte nie zbije fortuny. Bo skończył jej się materiał - pisze The Telegraph.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Sukienka księżniczki Charlotte nie przyniesie projektantce fortuny

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP

5 gru 2015 15:12


W tym tygodniu w mediach pojawiły się pierwsze od czasu chrztu oficjalne fotografie księżniczki Charlotte w kwiecistej sukience za 21 funtów uszytej przez hiszpański butik.

Do tej pory wielu projektantów skorzystało z tzw. efektu Kate, George'a i nawet małej Charlotte. Zamówienia spływają masowo, jak tylko któryś z członków rodziny królewskiej pojawi się publicznie w ich ubraniach.

Tak też się stało w przypadku sukienki wykonanej przez butik M&H. Właścicielka sklepu Margarita Pato Cid została zasypana prośbami o taką samą sukienkę. Niestety nie będzie mogła jednak zrealizować zamówień, ponieważ skończył jej się materiał, z którego wykonano pożądaną sukienkę. Co więcej, jej dostawca też już go nie produkuje.

"Mam tylko 10 metrów tego materiału" - powiedziała Margarita Pato Cid, która ma pięć sklepów w Hiszpanii. "Mamy zapytania nawet z Ameryki, ale materiału starczy tylko na 22 sukienki (...)"

To, że jedna z sukienek jej projektu trafiła do księżniczki Charlotte jest dla niej wystarczającym sukcesem.

Sukienka dla Charlotte została najprawdopodobniej zakupiona przez jej nianię Marię Borrallo, która pochodzi z Hiszpanii.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.