Spytali milionerów o ich noworoczne postanowienia

0 0
Spytali milionerów o ich noworoczne postanowienia
Większość milionerów zamierza oszczędzać (fot. Carsten Schertzer/Flickr, licencja CC BY 2.0)

Z ankiety przeprowadzonej przez międzynarodową firmę doradczą deVere Group wynika, że w 2016 r. większość milionerów zamierza oszczędzać.

W sondażu deVere Group wzięły udział osoby posiadające aktywa dostępne na potrzeby inwestycji w kwocie przekraczającej 1,5 mln USD. Jak się okazuje, większość z nich na nowy rok stawia sobie cel nie odbiegający od postanowień osób z mniej zasobnym portfelem.

41 proc. respondentów jako priorytet na 2016 r. wskazało powiększanie zasobów oszczędności gromadzonych z myślą o własnej emeryturze. Z kolei 23 proc. zadeklarowało, że w nowym roku będzie oszczędzać z myślą o budowaniu kapitału dla swoich najbliższych.

Dodatkowo 27 proc. milionerów zamierza w nowym roku z większą systematycznością weryfikować swoje inwestycyjne portfolio.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (1)

 • 13Polecam artykuł Max Kolonko, który pokazuje, że Komorowski wraz z PO przez lata okradali Polskę i byli na usługach Niemców!!!
  Powinni za to wszystko odpowiedzieć przed nami, prawdziwymi POLAKAMI. Nie dajmy sobie dłużej mydlić oczu przez te niemieckie media. CZYTAJCIE JAK BYŁO!! bookstar.pl/8538

POLECAMY

 • ZMIEŃ WIDOK:

 • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
 • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
  Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
  Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
 • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.