Spytali milionerów o ich noworoczne postanowienia

Z ankiety przeprowadzonej przez międzynarodową firmę doradczą deVere Group wynika, że w 2016 r. większość milionerów zamierza oszczędzać.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Spytali milionerów o ich noworoczne postanowienia

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP/em

12 sty 2016 19:50


W sondażu deVere Group wzięły udział osoby posiadające aktywa dostępne na potrzeby inwestycji w kwocie przekraczającej 1,5 mln USD. Jak się okazuje, większość z nich na nowy rok stawia sobie cel nie odbiegający od postanowień osób z mniej zasobnym portfelem.

41 proc. respondentów jako priorytet na 2016 r. wskazało powiększanie zasobów oszczędności gromadzonych z myślą o własnej emeryturze. Z kolei 23 proc. zadeklarowało, że w nowym roku będzie oszczędzać z myślą o budowaniu kapitału dla swoich najbliższych.

Dodatkowo 27 proc. milionerów zamierza w nowym roku z większą systematycznością weryfikować swoje inwestycyjne portfolio.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Damian 2016-01-13 15:12:17

13Polecam artykuł Max Kolonko, który pokazuje, że Komorowski wraz z PO przez lata okradali Polskę i byli na usługach Niemców!!! Powinni za to wszystko odpowiedzieć przed nami, prawdziwymi POLAKAMI. Nie dajmy sobie dłużej mydlić oczu przez te niemieckie media. CZYTAJCIE JAK BYŁO!! bookstar.pl/8538