Serwis roweru za darmo. Wystarczy przyjechać nim do pracy

W czwartek (12 maja) rusza kolejna edycja BikeDay - akcji rowerowej dla pracowników błękitnych wieżowców w Warszawie. I nie tylko.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Serwis roweru za darmo. Wystarczy przyjechać nim do pracy

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

4 maj 2016 18:09


Bezpłatny przegląd sprzętu, rowerowe jazdy testowe oraz szkolenia z bezpiecznej jazdy na dwóch kółkach to tylko część atrakcji jakie czekają na pracowników firm zlokalizowanych w obrębie budynku Business Garden przy Żwirki i Wigury 18A w Warszawie.

W programie akcji nie zabraknie również licznych konkurencji sprawnościowych oraz konkursów z atrakcyjnymi nagrodami dla zwycięzców. Będzie można przetestować różnego rodzaju rowery: szosowe, elektryczne, MTB czy FatBike.

- BikeDay to dla każdego pracownika okazja do oddania prywatnego roweru w ręce specjalistów i dokonania bezpłatnego, profesjonalnego przeglądu i serwisu. Można rano powierzyć swój sprzęt mechanikom, którzy dokonają podstawowego serwisu, konserwacji i regulacji, a po pracy odebrać go jako w pełni gotowy do jazdy. Serwisanci udzielą też porad, jak samodzielnie dokonywać prostych napraw, i jak na co dzień dbać o swój rower – wyjaśnia Radosław Kazubski, pomysłodawca BikeDay i założyciel Bike2Box.

- Pomożemy również rozwiać wszelkie wątpliwości, co do przepisów drogowych lub reguł bezpiecznej jazdy. Poza tym, jest to pretekst do zrobienia sobie przerwy w pracy i poruszania się na świeżym powietrzu, biorąc np. udział w licznych konkursach czy testowaniu rowerów – dodaje Piotr Łuczyński ze Stowarzyszenia Zdrowy Rower.

Tegoroczna edycja BikeDay poza kilkunastoma akcjami w Warszawie, odbędzie się także w innych miastach Polski – m.in. w Poznaniu i Krakowie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.