Rafał Brzoska, twórca InPostu wydał książkę. O czym?

0 0
Rafał Brzoska, twórca InPostu wydał książkę. O czym?
Książka Rafała Brzoski pokazuje biznes od kuchni. - To codzienna walka w ramach wojny z otaczającym światem - komentuje.fot. Twitter

Integer.pl tworzył od zera, będąc na trzecim roku studiów. Był prezesem, handlowcem, kierowcą i roznosicielem ulotek w jednej osobie. Teraz jest jednym z najmłodszych milionerów w Polsce. O tym, jak wygląda biznes - twórca znanych na całym świecie paczkomatów InPost, Rafał Brzoska - opowiada w książce "Jutro w Nowym Jorku".

- Ta książka nie powstała z powodów komercyjnych (całkowicie pro bono - nic z tego nie mam), ale wyłącznie w celu pokazania iż biznes, który na pierwszy rzut oka jest "piece of cake" - to codzienna walka w ramach wojny z otaczającym światem. To też trudne chwile i zwątpienie,a wreszcie bardzo często gorzki smak porażki - pisze na Facebooku Rafał Brzoska.

Fot. Facebook
Fot. Facebook

W swojej książce - która jest zapisem rozmowy z dziennikarzem Pawłem Oksanowiczem, publikującym również na łamach PulsHR.pl (jego teksty znajdziecie m.in. tutaj) - podpowiada jak pokonać drogę na szczyt. Mówił też o tym w niejednej rozmowie z nami.

Czytajcie też: Prezesi książki piszą. 10 pozycji wartych przeczytania

- Moja recepta na sukces jest dosyć prosta. Wystarczy być ambitnym, pracowitym i konsekwentnym w działaniu oraz mieć dokładnie określony cel. Trzeba być fighterem. Moim zdaniem każdy, kto wie, czego chce i za wszelką cenę do tego dąży, ma szansę osiągnąć sukces. Nie udaje się tylko tym, którzy nie wierzą albo nie poświęcają temu celowi wystarczająco dużo czasu - wyjaśniał (cały wywiad czytajcie tutaj).

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (5)

 • akurat w Polsce to mamy cała masę ekspertów i atorytetów ale niestety w wiekszosci to teoretycy albo ludzie którzy poukładali się na stołkach po komunie, Brzoska budzi respekt bo koles ze zwyklebo mieszkania na krakowie jako student doszedl do wyceny na poziomie 480 mln:D nie mówiac już o rozwijaniu biznesów na całym świecie
 • to widze teraz nowy podrecznik na kierunkach marketingowych
 • troche jak taki polski steave jobs, to co ten człowiek nawymyslal to chyba się nawet w apple nie sniło

POLECAMY

 • ZMIEŃ WIDOK:

 • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
 • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
  Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
  Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
 • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.