Przedszkola przy zakładach pracy to świetne rozwiązanie dla matek, które chcą robić karierę

Anna Mucha kończy urlop macierzyński i wraca do pracy. Na swoim blogu aktorka publikuje rady dla przyszłych matek i zwierza się ze swoich doświadczeń związanych z porodem. Według niej doskonałym rozwiązaniem dla młodych mam są przedszkola znajdujące się przy zakładach pracy.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Przedszkola przy zakładach pracy to świetne rozwiązanie dla matek, które chcą robić karierę

PODZIEL SIĘ


Autor: Newseria.pl

17 kwi 2014 10:50


Anna Mucha podkreśla, że w dużej mierze od młodych mam zależy, jak chcą poprowadzić swoją karierę. Mucha tłumaczy, że każda kobieta powinna zmieniać swój świat małymi krokami.

– Kobieta może zmieniać mały świat, uśmiechając się do innych ludzi. Może zmieniać świat, rodząc dzieci. Może iść na barykady i prowadzić lud na barykady. Co się komu podoba – mówi Anna Mucha.

Aktorka jest zdania, że każda kobieta zasługuje na to, aby po urodzeniu dziecka mieć możliwości dalszego rozwoju i pracy. Przyznaje, że sama może liczyć na pomoc ze strony swoich pracodawców. Według niej przedszkola przy zakładach pracy to świetne rozwiązanie i komfort dla matek.

Przedszkola przy pracy to propozycja, z której z przyjemnością skorzystałyby wszystkich kobiet, które mają dzieci. Każdy z nas zasługuje na to, żeby jak najgodniej funkcjonować, dlaczego mielibyśmy sobie tego odmawiać – tłumaczy aktorka. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.