Proton 2013 dla Sebastiana Hejnowskiego

Sebastian Hejnowski, dyrektor zarządzający Ciszewski MSL i COO MSLGROUP Poland został laureatem jednej z najważniejszych nagród polskiej branży public relations - Protony 2013 w kategorii „Osoba/zespół w firmie PR-owskiej”.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Proton 2013 dla Sebastiana Hejnowskiego

PODZIEL SIĘ


Autor: ang

13 cze 2013 14:59


Nazwiska nagrodzonych ogłoszono podczas uroczystej Gali, która odbyła się 12 czerwca 2013 roku w Teatrze Syrena w Warszawie. Wyboru zwycięzców spośród 181 zgłoszeń w siedmiu kategoriach dokonało jury złożone z ponad dwustu członków Akademii Ekspertów Public Relations. W uzasadnieniu przyznanej nagrody czytamy „Za dynamiczny rozwój agencji Ciszewski MSL, aktywne uczestnictwo w życiu branży oraz zaangażowanie w rozwój i profesjonalizację branży PR."

Sebastian Hejnowski odebrał statuetkę z rąk Jerzego Ciszewskiego Prezesa MSLGROUP Poland laureata zeszłorocznej edycji konkursu w tej samej kategorii.

„To wielki zaszczyt i niezwykłe uhoronowanie pracy mojej i całego zespołu Ciszewski MSL. Fakt, że w ubiegłym roku tę nagrodę otrzymał Jerzy Ciszewski jest dla mnie symbolicznym podreśleniem zaufania jakim darzą naszą agencję klienci. Nagroda ta jest dla mnie też swoistym zobowiązaniem, by jeszcze aktywniej angażować się w rozwój branży public relations w naszym kraju i Europie Środkowej" - powiedział Sebastian Hejnowski.

Sebastian Hejnowski posiada ponad 10-letnie doświadczenie w public relations. Jest ekspertem w komunikacji brandowej, korporacyjnej i kryzysowej, public affairs oraz CSR. W 2012 roku jego strategicznym osiągnięciem było zapewnienie stabilizacji oraz dalszego dynamicznego rozwoju agencji - po sfinalizowaniu transakcji przejęcia 100% udziałów spółek Ciszewski przez Grupę Publicis.

W lipcu 2012 roku polski oddział MSLGROUP stał się hubem na region CEE, koordynując lokalnie prace w Europie Środkowo - Wschodniej. Sebastian jest odpowiedzialny za koordynację współpracy oraz rozwój hubu. Jest też między innymi członkiem Polskiego Stowarzyszenia Public Relations oraz aktywnym uczestnikiem prac Związku Firm Public Relations. Jego pasją są podróże, odwiedził ponad 80 krajów świata.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.